SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

obalamy mity, potwierdzamy fakty ! :-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6906

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
WITAM !.

Czy konieczne jest używanie stałego obciążenia w ćwiczeniach izolowanych ??

Zapraszam wszystkich do dyskusji

Proszę się wpisać i zagłosować w ankiecie.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
z przerawami to samo co ze stałym obciążeniem w izolowanych i z innymi ciekostkami dotyczącymi treningu.

Tzn

Kazdy jest inny i każdy musi wypracować sobie własną metode treningową tkz. trening intyuicyjny o którym mowa była 2 strony wczesniej.

nawet w atlasie jest o tym napisane. Mało kto pewnie to zauwazył i zrozumiał

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
ja już wiem że NIE

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 448 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9145
Dla mnie zawsze w cwiczeniach zlozonych nalezy stosowac zmienne obciazenia a w izolowanych stale ale dla urozmaicenia treningu chyba mozna w izolowanych stosowac progresje

Aha...

Edit: jestem na nie..

?


Zmieniony przez - paradoox w dniu 2006-01-25 20:46:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
razem z paradooxe'em wzniecamy protest przeciwko twojej niecnej działalności na forum. Doszliśmy że pracujesz dla NASA i wykorzystujesz nas jako myszy doświadczalne w tajnym projekcie "FORUM" mającym zawładnąć osobowością ludzi na ziemi. My sie temu sprzeciwiamy i rozpoczynamy strajk od dzisiaj, specjalna komisja rewolucyjna wytypuje przewodniczącego komitetu strajkowego.
naszym hasłem jest "Nie rzucim stoczni skąd nasz ród- Nie rzucim !!" wiecej informacji znajdziecie tutaj -->
http://www.moheroweberety.net/go/pl/open/tajemnice/on/tajemnica/id/12 

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
won z łapami ty zboczenciu jeden kudłaty ty

ale nie o tym jest temat więc ciiiiiiiiii

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moim zdaniem można stosować progres w ćwiczeniach izolowanych, sam niebawem zastosuje progres we wznoscha hantelek na boki i wznosach hantelek na boki w opadzie, przy francuskim wyciskaniu hantelki jednorącz zawsze stosowałem progres, w ćwiczeniu na bica w oparciu o kolano również
czytałem na Animalu że Radek i Arek też robia progres w ćwiczeniach izolowanych teraz na myśli mam 'przegląd stojaka' na barki więc można
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
A nie wypowiadam się, nie chcę podpowiadać tym, dla których takie tematy to większe wyzwanie. Śmiało, kombinujcie.

Dobra inicjatywa z tymi zagadkami! Można się dużo dowiedzieć przy okazji.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
dawaj saib mów co wisz

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
To zalezy jakie cwiczenia i na jakie partie

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
loo zagadka jak ja lubie zagadki . a odpowiedz brzmi NIE .

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Wszystko zalezy od czasu...miejsca...osoby...

Nie ma ludzi nieomylnych...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

>>>training budujacy prosze o korekty<<<

Następny temat

Odpowiadam na pytania!! Pytac szybka odpowiedz!!

WHEY premium