SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

obalamy mity, potwierdzamy fakty ! :-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6923

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
Kto odpowiedzial na NIE to ma abona za free

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
głosujcie dalej

bo widzę, że narazie podzielone są zdania

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
20 do 6 to nie takie podzielone, ja nadal twierdze że nie trzeba wykonywać stałej ilości powtórzeń przy izolowanych i można stosować progres obciążeń, dawaj co sądzisz, jak nie chcesz tu to kilknij na priva(powiadomke)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Warto się nad tym głębiej zastanowic. Kto wyjaśni dlaczego w izolowanych powinno się stosować stałe obciązenie ??

Ja to wiem, ale chcę zobaczyć wasze opinie.

Ja i onkel dobrze wiemy co o tym sądzą profesjonalisci

Jest to przeciez ważna-oceniając plan przede wszystkim.


Zmieniony przez - DOn Garcia w dniu 2006-01-26 12:46:50

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi się wydaje, że pies jest pogrzebany w stopniu zaawansowania (napewno jeszcze w czymś) pamiętam kiedys Filar zwrócił uwagę, żeby nie stosowac progresji w rozpiętkach, a wiem, ze nazwijmy to profesjonaliści stosuja progres, w ćwiczeniach izolowanych, więc coś w tym jest, pamiętam tez że czytałem cos w tym temacie ćwiczeń izolowanych, gdzieś chyba nawet na forum było to poruszane, czemu zaleca sie stałe obciążenie, ale kurde nia pamiętam ocobe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mogę sie mylić ale coś mi świta, że o związane z przejmowaniem w przy złożonych bodźców na mięśnie wspólracujące przy wielostawowych i kondensacji bodźców na dany mięsień przy wyizolowaniu pozostałych współdziałających grup,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
jak kto lubi
zreszta z tymi progresjami regresjami schematami to dobre na poczatek potem sie nudzi
z autopsji NIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3190
myśle że zgodze się z przed mówcami zależy to od zaawansowania i rodzaju treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
Panowie tak jak napisalem wczesniej to zalezy jakie cwiczenie bo inaczej gdy robimy hantlami stojac a inaczej jak robimy o kolano (oczywiscie biceps). DON nie masz trudniejszych zagadek?

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
LUKI hantlami stojąc to nie jest ćwiczenie izolowane
a o kolano jak najbardziej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

>>>training budujacy prosze o korekty<<<

Następny temat

Odpowiadam na pytania!! Pytac szybka odpowiedz!!

WHEY premium