SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

marceliono- podsumowanie masowania s66

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 189941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2652
Einher oceniamy tu wyglad ? ty wez lepiej sie za silownie bo zapewne marny jestes w wygladzie. :D wez barana w sciane lepiej walnij zazdrosny Szary maly Polaczku falszywy :) tu sie ocenia wyglad sylwetki a nie to czy ktos ma tradzik czy co. Wole miec pizze i pozadne plecy niz nie miec pizzy i miec takie plecy jak ty ;) Tacy jak ty musza miec plecy bez pizzy zebyscie mogli sciagnac koszulke np na baletach albo przy kolezance i w glowie "patrzcie na mnie jaki jestem hulk" hahaha pompa xD


Zmieniony przez - swiatas20 w dniu 2010-12-01 13:00:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 596 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16525
nie ma sie co wyzywać swiatas, szkoda słow i tak wszyscy go olali. pozdro , sylweta kozak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wez barana w sciane lepiej walnij zazdrosny Szary maly Polaczku falszywy :)

co kolejny rusek co boi się żyć w własnym kraju ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
kurde w pracy byłem i niestety przyjechałem jak już zamiatali salę

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2652
MCKOKS Nie, mowie szczera prawde o zazdrosnych ludzikach ;) A co ty z tym zyciem we wlasnym kraju wyjechales? ;) Nie rob scen bo mam dosc forumowych napinaczy bo robisz z igly widly typie.

Zmieniony przez - swiatas20 w dniu 2010-12-05 00:18:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11320
Po prostu MCKOKS w przeciwienstwie do Ciebie jest normalny i nie rozumie jak Polak może używać słowa polaczek i pisac takie brednie o Polakach

Marceliono - jak długo planujesz być jeszcze OFF?

Dopiero teraz zauważyłem że jesteś Marceliono a nie Marcelino

Zmieniony przez - gawron9292 w dniu 2010-12-05 00:56:32

Zmieniony przez - gawron9292 w dniu 2010-12-05 00:58:10

Nie mam podpisu pod wypowiedziami...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2652
gawron9292 ;oooooo Brednie o Polakach? Jestes czystym wlasnie tego przykladem nikt do Ciebie nie pisze a sie odzywasz i juz wiesz teraz o jakich polakach mowie? Ale bardziej tez chodzi mi o zazdrosc ;) Ty teraz mi mowisz ze jak ja moge tak mowic o Polakach bedac Polakiem ale Ty zaraz wyjdziesz do kolegi dupe komus opierd* i bedzie git nie xD :D dobra No Comment :D Jedz za granice troche popatrzec jak ludzie zyja jaka maja mentalnosc i potem sie wypowiedz o Polakach :). To ze jestem polakiem nie znaczy ze musze szanowac frajerstwa czaisz? nie pisze o tych wporzadku ;) Rady dajcie na tym forum farmazonicie a tak prostej rzeczy skumac nie umiecie? inteligentni widze :) no i masz prosty przyklad dlaczego tak mowie o POlakach :) Tylko prosze Cie nie wyjezdzaj mi z patriotyzmem xD pozdro i dam ci rade ;) nie liz dupy ludzia na tym forum bo sie osmieszasz tak jak w tym momencie sie odzywasz nieproszony :).

Zmieniony przez - swiatas20 w dniu 2010-12-05 11:46:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11320
Poczytaj siebie człowieku hahaha

Dostałeś specjalne pozwolenie do udzielanie się na forum?Przepraszam że odzywam się nie proszony.Co trzeba zrobić żeby móc sie odzywać?buahahha

Nie mam podpisu pod wypowiedziami...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2652
gawron9292 ja mowie cos o forum? mowie ze nie musisz komentowac moich wypowiedzi skoro nie sa kierowane w Twoja str? nie rob smietnika mu jak cos masz to pisz na priv a nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
hutnik - wszedlem off i siedzialem duzo na sloncu pozatym witamina C po 500mg lewoskretna przed treningiem i po treningu + selen + uzupelnienie diety w witamine K i plecy szoruje mydlem antybakteryjnym i jest duzo lepiej

swiatas - niepotrzebnie sie tak unosisz, nie mowie ze nie ma racji w Twoich slowach ale po co tyle nerwow? nie przejolem sie ta pizza. pizza zniknie a miesnie zostana

gawron - odpowiem tak: niedlugo xD
Marcelino chleb i wino

wuchta- szkoda, druga grupa moim zdaniem byla bardzo ciekawa sam chcialem startowac ale jednak forma mi nie pozwolila, od jutra zaczynam trening czysto silowy na klate

unnamed - dzieki i racja

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boldenon i testosteron

Następny temat

Lyka Labs jak aktualnie stoi?

WHEY premium