SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

marceliono- podsumowanie masowania s66

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 189923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
no mysle ze do konca kwietnia bedzie 45 zaczolem sie teraz koncetrowac na rekach. ale moim wymarzonym jest 50 na zyle

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334








cos porzadniejszego zdjecia po sniadniu i po 2 dniach bez treningu. przodu nie daje bo mimo duzej poprawy klatki i wreszcie okraglych barkow to bebol psuje caly efekt

Zmieniony przez - marceliono w dniu 2010-03-29 10:54:27

Zmieniony przez - marceliono w dniu 2010-03-29 10:54:37

Zmieniony przez - marceliono w dniu 2010-03-29 10:54:51

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3712
barki faktycznie poprawione.Jaki teraz cel bo nie śledze dokladnie tematu robisz wycinke czy dalej masa

wszystko albo nic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10192
git jest, 65 w łapie życzę:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
mc4- dzieki jeszcze niecale 6 tygodni masy, potem miesac przerwy i wchodze na wycinke. bedzie to moja pierwsa wycinka i mam nadzieje ze wytne sie konkretnie

yogas- dzieki ale nie jestem az taki wymagajacy 50 w bicu na samej zyle mi starczy

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10192
pogadamy jak będziesz miał te 50:D też myślałem, że 45 mi styknie, ale...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
haha tylko ze przy mojej genetyce 65 jest nie osiagalne trzeba spojrzec prawdzie w oczy ale i tak zawsze tak samo ... wpier chcialem miec 40 ... doszlo 40 to zachcilo mi sie 45, teraz mam 44 i tak wiem ze bede chcial 50 bedzie 50 bede chcial 55 tak to sie kreci

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
witam, robie podsumowanie okresu masowego. waga aktualnie 92 kg na czczo, biceps 45cm, pas kolo 85/86, udo 66.

PROSZE NIE WPISYWAC SIE AZ NIE SKONCZE WRZUCAC FOTEK,BEDZIE ICH OKOLO 15 !!

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
to by było wszystko. teraz do konca kwietnia mam okres kiedy powoli obcinam wegle i trenuje tak bez celu. od maja wchodze na typową wycinke, diete juz mam, w dnt bede walil rano 1h aerobow.

plecy wyszly troche gorzej niz poprzednie zdjecia poniewaz jak juz mowilem obcinam wegle pozatym ostatni trening plecow mialem 23 marca ... pechowo sie tak zlozylo ... i pompa musiala z nich troche zejsc. jutro mam plecy wiec wroci wszystk do normy

pamietajcie tez ze ciezko zeby przod na masie dobrze wygladal mysle ze jak zejde z pasa z jakies 6/8cm to bedzie wygladac lepiej

a teraz jak skonczylem sie tlumaczyc mozna jechac




































Zmieniony przez - marceliono w dniu 2010-04-11 14:16:30

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 620 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10141
mi się podoba, przemiana bardzo duża, jest masywnie, a i z brzuchem jak pisałes nie jest źle, plecy ładne, SOG dla Ciebie
Ps: mamy ten sam typ budowy ciała, z tym że ja jestem duzo mniejszy, i z klatką tez taki sam problem chyba mamy, jak bym jej ku*** nie katował to powolutku rosnie, ale siła chociaz jest ;p
Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boldenon i testosteron

Następny temat

Lyka Labs jak aktualnie stoi?

WHEY premium