SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

marceliono- podsumowanie masowania s66

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 189929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
Na co chorowałeś 2 tyg ?
Na wątrobę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
mialem zapalenie ucha, 2 tyg na antybiotykach, nie moglem z lozka wstac, jesli chodzi o watrobe to dzis odebralem winiki prob watrobowych i jest idealnie zdrowa, podobnie jak i serce (ktore badalem niedawno prywatnie u lekarza)

zdjecia "po mecie" i "po omie" dalem zeby pokazac faktycznie byl towar zmarnowany i jak juz mowilem popieram to co mowisz na temat dwoch pierwszych cykli ale cykl z prolo i mety zdecydowanie nie byl zmarnowany. Cykl wakacyjny faktycznie dla wiekoszsci moze wydac sie dziwny, no coz ...

mowisz ze sporo spadlem ? wizualnie, napewno wiesz skad bierze sie efekt napęczniałych miesni na koksie i ile to zmienia, na cyklu przybralem 5kg a po spadlem 2kg(wakacyjnym) tyle ze z nog 2cm spadly (niemoge robic z uwagi na kontuzje) a z pasa zjechalem do 74cm,

Twoj brat ma sporo szczescie ze ma kogos kto nim pokieruje, ja niestety takiego szczescia nie mialem, wzorem byl dla mnie brat trenujacy 7 lat jednym cwiczeniem....

asnf- dziekuje

Zmieniony przez - marceliono w dniu 2008-09-12 18:22:28

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4579 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522727
marceliono - luz

"wzorem byl dla mnie brat trenujacy 7 lat jednym cwiczeniem..." - co ta za "uniwersalne" ćwiczenie, jeśli można wiedzieć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Wybaczcie to co powiem, ale branie tego klasy towarog to d****izm w najlepszym tego slowa znaczeniu. Bylo fajnie, ale przestalo. Osobiscie znacznie wieksza satysfakcje mialbym, gdybym wszystko to osiagnal dzieki ciezkiej pracy przez mase czasu i diecie, niz przez pewien okres, bo paru uzywkach. No sry.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660


żenada.

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 219 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7109
slabo,nie wiem co sie dzieje z tymy ludzmi co 2 znajomy moj siega po koks a nawet diety nie maja i chodza co jakis czas na silke
mam jedynie kolege z klasy 17lat,cwiczy 2 lata i od poczatku z silownia zacza sie kłóć ale(wazyl wtedy 60kg)a teraz 105kg,w lapie 44 na masie,wyniki
wycisk - 190kg(na suwnicy)
martwy - ostatnio kilka razy 200+(albo kilkanascie nie pamietam)
jest to jedyna osoba ktora znam i nie zmarnowała tego ze zaczela sie kluc,bo wiekszosc kuje sie jw autor a wyglada jakby nawet cyklu na kreatynie nie miala a co dopiero SAA

"No pain No gain"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
kuje sie jw autor a wyglada jakby nawet cyklu na kreatynie nie miala a co dopiero SAA - zanim zaczolem jechac na koksie zrobilem 8cm na kreatynie i cwiczeniach poprostu... no ale skoro twierdzisz ze nawet kreatyny po mnie nie widac .... masz prawo do swojego zdania ..

ASNF- modlitewnik ... 10seri po 10 powtorzen nie ma to jak wzor i pomoc kogos kto sie zna majac takie trenera jak moglem zaczac ??

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4579 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522727
no mentor pierwsza klasa

cóż... bywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
no ale wiesz .... w 7lat zrobil tak 40cm na lapie chociaz nie wiem jak to mozliwe, ale trenował tylkok late i bica na poczatku trenowal wszystko jednym cwiczeniem po 10 seri potem tylko klate i bica

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
genetyki nie masz takiej zlej, skoro na cyklu bez diety straciles 6 cm w pasie! radzilbym odstawic koks poki jeszcze mozesz cos o wlasnych silach wycisnac z organizmu pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boldenon i testosteron

Następny temat

Lyka Labs jak aktualnie stoi?

WHEY premium