SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

liqierek DT/podsum.str.21,34

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 41340

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Liqierek jesteś pewna techniki planka? 3x i to każdy ponad minutę Planche powinnaś spokojnienie umieć zrobić z takimi wynikami w planku

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15931
A ja się zapytam o kalorie, bo piszesz, że odczuwasz głód i że nie chcesz się więcej redukować. Dlaczego ich nie zwiększasz tylko cały czas od początku dziennika jedziesz na 1700?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 501 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14246
Dziewczyny, wielkie dzięki z zaglądnięcie :)

Arphiel, zobaczyłam co to planche. Jesus Christ, naturalnie nie jestem w stanie tego zrobić. Zamierzam w takim razie ostro popracować nad techniką planka przed lustrem w domu, nagram filmiki i będę kminić co robię nie tak.

Seslawa, wiesz co, tak właśnie myślałam czy by nie zwiększyć kcal i przede wszystkim węgli - może 1800-1900 i z 170/180WW. TYLKO boję się, że nagle zacznie mnie wszędzie przybywać. Teraz niby jem dalej te 1700kcal, ale cm ani nie przybywa ani nie ubywa, więc wywnioskowałam, że to jest właśnie tyle ile powinnam jeść. Przyznam szczerze, że jestem w kropce i sama ze sobą walczę co by tu zrobić.

Postaram się na/po weekendzie zrobić podsumowanie, wstawię jednak zdjęcia, bo w sumie o to przecież chodzi. Sama się przekonam czy przez ostatnie 2 miesiące moje ciało jakoś się zmieniło czy nie.

No i a propos zwiększenia michy, dzisiaj miałam bardzo podły dzień i nastrój więc skończyło się podjadaniem, zmiany dopisane "na oko".




Zmieniony przez - liqierek w dniu 2013-05-24 18:15:55

A tak walczę ja http://www.sfd.pl/liqierek_bezalkoholowy-t909754.html

Good things come to those who work their asses off the couch.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 501 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14246
DT, 25.05.2013 Siłownia, trening B
Rozgrzewka: 6 minut trucht + rozciąganie
Trening właściwy: 45 minut
Aero po: brak
Rozciąganie: 10 minut


Ćwiczyło się ciężko, w takim sensie, że zmagałam się z ciężarami. I po raz pierwszy zdarzyło mi się, że stękałam przy ćwiczeniu, a dokładnie przy snatchu, żeby wzbić tę hantlę do góry. Bardzo fajne ćwiczenie. Bardzo.
Brzuszek też płonął dzisiaj. I mam takie pytanie: brzuszki robimy z ugiętymi nogami, czy położonymi na ziemi? Czy to bez znaczenia? Muszę jednak przyjrzeć się tym brzuszkom bocznym bo wydaje mi się, że za bardzo polegam na tej ręce położonej na ziemi.

Miska.
- wczoraj niestety popłynęłam z alkoholem.
- zrobiliśmy swój pierwszy domowy majonez, jakie to łatwe - a jakie smaczne!
- pierwszy raz robiłam krewetki, bardzo smaczne. Chyba zacznę je częściej wprowadzać do jadłospisu.
- A! i robiłam dzisiaj lody, dwie wersje: jedna na bananie, druga twarogowa. Z banana są przepyszne. Twarogowe będę dopiero testować.



Chciałabym również prosić o poradę, zauważyłam, że w miejscu zaznaczonym na obrazku mam dużo skóry, w sensie około 2-3 razy więcej niż na brzuchu niżej. chodzi o to, że jak np. się pochylam to ta skóra zwisa sobie bezwiednie. Nie mam pojęcia jak się tego pozbyć, jakie ćwiczenia mogłyby pomóc. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie ma czegoś takiego jak miejscowe odchudzanie.




Zmieniony przez - liqierek w dniu 2013-05-25 19:24:22

A tak walczę ja http://www.sfd.pl/liqierek_bezalkoholowy-t909754.html

Good things come to those who work their asses off the couch.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Jakoś nagle ta skóra się objawiła? Bo na fotach nie widać patologii...

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 501 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14246
Skóra była od jakiegoś czasu, ale po prostu ją ignorowałam - dopiero niedawno zaczęło mnie to zastanawiać. Szczególnie widać to jak np. bardzo się najem i zamiast wypychać mi dolną część brzucha, mam powiększoną tą górną; albo jak robię np. kocie grzbiety, to właśnie ten fragment sobie zwisa i wydaje mi się, że trochę za bardzo.

Chętnie zrobię zdjęcie, bo nie wiem czy powinnam się martwić czy taka moja uroda po prostu.

A tak walczę ja http://www.sfd.pl/liqierek_bezalkoholowy-t909754.html

Good things come to those who work their asses off the couch.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
zrób

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 501 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14246
Wygląda to tak, nie napinałam mięśni.

A tak walczę ja http://www.sfd.pl/liqierek_bezalkoholowy-t909754.html

Good things come to those who work their asses off the couch.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 486 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15795
Liqierek potwierdzam to co mówią dziewczyny, bo też robiłam ten trening. Jest bardzo fajny i daje niezły wycisk
Z tą skórą na brzuchu to ja osobiście nie widzę, aby było jej jakoś dużo, kwestia napięcia mięśni mi się wydaje i pewnie nie będzie tego widać. W nowym zestawie masz sporo ćwiczeń na brzuch, więc może one pomogą
Przepis na ciasto gdzieś podawałaś, bo nie widziałam, a rewelacyjnie wygląda i chętnie bym podobne zrobiła? Z uwagi na to, że eliminuję gluten z diety szukam przepisów na jakieś potrawy ze strączków i na inne bezglutenowe specjały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 50210
Liqierek, zgadzam się z tym co mówi Ola, wcale tej skóry na brzuchu dużo nie ma. Dla porównania możesz sobie zrobić zdjęcie w pochyleniu (takie jak to po lewej stronie) ale z mocno wypiętą pupą. Brzuch powinien lepiej wtedy wyglądać (i pewnie się okaże, że to kwestia napięcia mięśni ).

Przyłączam się również do prośby o przepis na ciasto fasolowo-ciecierzycowe (wygląda bardzo apetycznie )
Masz może jeszcze jakieś przepisy na potrawy z ciecierzycy?
Przy okazji zapytam się jeszcze o krem do ciacha fasolowo-ciecierzycowego, czy zamiast serków homo można by użyć normalnego twarogu rozmieszanego z odrobiną śmietany dla uzyskania odpowiedniej konsystencji?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

puma_ - próbuje coś ugrać na siłowni.

Następny temat

brzuszki i spining - odchudzanie - czy pomogą ?

WHEY premium