SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brzuszki i spining - odchudzanie - czy pomogą ?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez faftaq z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 433
Witam Was dziewczyny
Jestem tu nowa więc jeśli coś źle zaczynam to góry przepraszam :). Mam pytanie otóż mam zamiar się wybrać na spining celem redukcji masy ciała będzie on 2 razy w tygodniu w poniedziałki i środy, robię w domu też każdy dzień brzuszki jak na razie 40 dziennie mam zamiar zwiększać z każdym dniem tą liczbę. Czy pomoże mi to w schudnięciu i ujędrnieniu swojego ciała ? Jestem po dwóch ciążach więc zależy mi też na brzuchu bo trochę skóry zostało.
Za pomoc z góry dziękuję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 335 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11020
nie ma za co

masy ciała nie redukujemy, tu redukujemy tkankę tłuszczową, taka dygresja

spinning jak i brzuszki napewno nie przeszkodzą, ale zacznij od dobrej diety, w podwieszonych w tym dziale art "pierwsza redukcja", zajrzyj przeczytaj i ułóż dietę, wstaw tutaj i poprawimy ewentualne błędy

do tego najlepiej siłownia(nie tylko brzuszki)+ćwiczenia aerobowe(np. spinning właśnie) - dział trening dla początkujących
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 433
... dziękuję bardzo za szybką odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
"masy ciała nie redukujemy, tu redukujemy tkankę tłuszczową, taka dygresja" - nie znam się teraz już będę wiedzieć :). Ale co do ćwiczeń to chyba dobrze wybrałam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 106 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 124582
Witamy
Jesteś w dziale Ladies
Jeśli chcesz pomocy przeczytaj http://www.sfd.pl/Koncepcja_i_regulamin_działu-t666947.html
i zamieść potrzebne dane
Płaski brzuch robi się dietą a nie setkami brzuszków

If you change nothing ... nothing will change!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

liqierek DT/podsum.str.21,34

Następny temat

Figura jabłko - trening

whey deli