SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kyokushin,suplementy,sila,wytrzymalosc,regeneracja,spalanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 416
witam
mam 40 lat brazowy pas w karate tradycyjnym,10 lat przerwy (polamane obie piety)maj 2010 zaczalem kuracje odchudzajaca redu speed waga 118 kg wzrost 182 cm.Wrzesien 2010 waga 100-101 kg i powrot do karate ,tym razem kyokushin od nowa,sila i wytrzymalosc rosly z dnia na dzien treningi 3 razy w tygodniu od 2-3.5 h + rozciaganie w domu,pompki okolo 200 dziennie i brzuszki okolo 100 dziennie ,pazdziernik 2010 polecialy mi wiazania w prawym ramieniu z przetrenowania za duzo pompek,dieta wylacznie naturalna ,sila wylacznie naturalna,pierwsze kryzysy odczulem w marcu 2011 kiedy zaczalem slabnac podczas treningow,czerwiec 2011 egzamin 8 kyu okolo 5 h,nic nie pilem w trakcie bo nie wolno ,bylem po nockach bo pracuje ciezko w hucie na 4 brygady.Wakacje odpoczynek ,wrzesien wypoczety tak do trzech tygodni straszny power, w czwartki kumite roznosilem czarne pasy i koniec wypalilem sie. Postanowilem sie poradzic i zaczac sie uzupelniac suplementami gdyz wapno,magnez i centrum to za malo.
Prosze o porade co kupic powiem tak: wysilek masakryczny jest 3 razy w tygodniu,do tego ciagle w robocie ,stres juz tez wystepuje,nie potrafie zrobic 40 pompek bo sil brakuje,miesnie barku bola gdy zimne juz od roku, potrzebuje stalej mocy,odbudowy,wzmocnienia wiem ze napewno kupie BCAA.Mysle tez o hmb ale nie wiem co zrobic bo uwazam ze mam do spalenia 15 kg i chcialbym zeby to spalic jednak nie kosztem sily na treningu, na silownie nie chodze wcale jednak robie a raczej robilem bardzo duze ilosci pompek,przysiadow,brzuszkow,w domu cwiczenia hantlami 30 kg na barki i znow setki pompek. Przykladowa dieta np dzis rano sniadanie salatka ze sledzia z pomidoremi cebula surowa,kefir naturalny,tosty z czosnkiem i kawa z mlekiem,obiad:placki ziemniaczane,smazone panierowane pieczarki,sos kminkowo pieczarkowy z oregano,woda niegazowana z sokiem malinowym i cytryna,podwieczorek pieczone babeczki z posypka czekoladowa i kawa z mlekien parzona,kolacja nie mam pojecia :P slodyczy nier jem prawie wcale nie pale i nie pije wogole alkoholi zadnych.W pracy raczej suchy prowiant od 4 rano na nogach do 15 zjadam srenio 8 bulek lub maly bochenek chcleba,ser,kielbasy,serki topione,pomidory i co tylko wlezie.Prosze o pomoc 20 grudnia egzamin na 7 kyu a sily jak na lekarstwo dalbym rade bo znam siebie ale wolalbym dac rade i miec potem jeszcze dobry nastroj.Czeka mnie okolo 4 godziny pompowania,kopania ,brzuchy,przysiady z podskokiem i z naskokiem wszystko w ilosciach setkowych a na koniec minimum 1 h walki z okolo 15 przeciwnikami,w naszej sekcji walczy sie od bialego pasa wiec tam gdzie inne style mdleja my wchodzimy na kumite. to tyle prosze o jakis rozsadny zestaw jednak bez zbytecznych produktow tak zeby uzupelkniac a nie zastepowac,ide wylacznie na naturalna siele jednak wzrost miesni i ich wzmocnienie sie zatrzymalo i cofam sie w tyl a to zle,dziekuje z gory za konkretna pomoc,pozdrawiam

"Nie rozpaczaj, ze przegrales bitwę - trzeba wiele odwagi, by dojsc tam, gdzie się bitwy przegrywa ".

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 416
odswieżam temat gdyż mam kolejny dylemat.
Podsumowujac dotychczasowe wyniki z suplementami:
BCAA- zawsze przed i po treningu w dni nietreningowe wtedy kiedy czuje sie slaby,efekty zdumiewajace.
KREATYNA + BETA ALANINA -koncze drugi cykl, super siła,wytrzymałosc na poziomie wysokim.
L-Karnityna tylko 30 minut przed treningiem ,po 10 dniach brzuch zrobil sie wyraznie plaski i od 20 lat pierwszy raz widze zarys miesni ,trzeba przestrzegac jednej zasady na 4 godziny przed treningiem nie zazywac wiecej jak 2 g weglowodanoiw gdyz tylko gdy podniesiemy poziom insuliny koniec z dzialaniem magicznej mocy tego supla.
CARBONOX- praktycznie zawsze dodaje do bcaa nawet pomniejszone dawki,efekt- znaczna poprawa sily po suplementacji systematycznej oczywiscie codziennie tunczyk i inne zawierajace weglowodany pokarmy .
ARTROX-okolo tygodnia jednak nie wiem czy dziala juz ,widze ze po czwartkowych walkach malo kontuzjii, przyjalem kilkadziesiat silnych kopniec i z setke ciosow skonczylo sie na siniakach,w pracy na drazku rozciagalem miesnie i naciagnalem lydke,boli od wczoraj,powinno byc elastyczniej a nie bylo,moze ze bez rozgrzewki?

MOJE NOWE PYTANIE???
Powinienem po treningu zazywac suplementy bialkowe jednak nie moge znalezc produktu dobrego dla mnie ,chcialbym tez zebym mogl zazywac bialko przed treningiem ale musialoby byc bez weglowodanow, przegladalem tez tematy o gainerach ale jestem na hormonalnej diecie odchudzajacej a po tym sie podobno przybiera drastycznie na masie, i zastanawiam sie tez nad specyfikiem pobudzajacym produkcje adrenaliny,czy moze mi ktos pomoc w tej kwestii???????

"Nie rozpaczaj, ze przegrales bitwę - trzeba wiele odwagi, by dojsc tam, gdzie się bitwy przegrywa ".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 416
swietne artykuly w linkach dziekuje, teraz zastanawiam sie nad firma ,potem bede szukal konkretnych produktow ,jesli ktos ma taki gotowy zestaw dla mnie w glowie to poprosze :)
czy activlab to dobra firma i czy lepiej kupowac suple wylacznie z jednej firmy ? moze polecicie te ktore sa najbardziej skuteczne ,lepiej czasem zaplacic niz kupowac te tansze ale nic nie dajace ?

Zmieniony przez - ninjakrzycho w dniu 2011-12-04 17:03:17

"Nie rozpaczaj, ze przegrales bitwę - trzeba wiele odwagi, by dojsc tam, gdzie się bitwy przegrywa ".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
activalab to dobra firma
nie musisz kupować wszystkiego z jednej firmy

jakie produkty chcesz kupic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 416
dziekuje za linki,temat pieknie opisany lecz laik jestem w tych sprawach i wlasnie oto pytanie ktore mnie interesuje,nie mam pojecia :P BCAA, HMB ??? chce na stale wpisac do jadlospisu jako wspomaganie nie jako srodek dorazny lecz na dluzsza mete, tak aby brac minimalne dawki ,nie tracic sily,spalic 15 kg przy okazji,naprawic uszkodzone miesnie,wzmocnic je tak zeby dawaly mi mozliwosci rozwoju gdy miesnie beda solidnej podstawy reszte dam rade bez problemu bez odzywek potrafie walczyc godzine non stop z 15 przeciwnikami i spoko ale jestem wyjalowiony,bola mnie miesnie barku ,siniaki dlugo sie utrzymuja przydaloby sie cos jak bcaa pic np rano 5 g coctail i przed treningiem 5 g coctail + 5 g czegos na sile i spalanie ytluszczu 2 x dziennie no i to co potrzebne jest abym od wrzesnia do czerwca mogl robic bez problemu dziennie 500 pompek,500 brzuszkow,300 przysiadow i w kazdej chwili dnia i nocy stawic czola hm conajmniej 5 zbirom naraz :P.
najwazniejsze zadnych sterydow,anabolikow ,dopalaczy bo efekt bedzie odwrotny zamiast sie wzmacniac naturalnie bede slabnal zawsze gdy nie zazyje a to ma buc zestaw uzupelniajacy uboga dzienna diete ,z kasa cienko zawsze dzieci dwojka ,kredyty,oplaty,nikt nie zje tyle i tak jak powinien chyba ze ma kasy jak lodu :P
oczekuje pomocy w doborze nie znam sie nic a nic na odzywkach nigdy nie stosowalem nic procz kupowanych w aptekach centrum,wapno mocne kosci,magnez !



Zmieniony przez - ninjakrzycho w dniu 2011-12-04 17:29:19

"Nie rozpaczaj, ze przegrales bitwę - trzeba wiele odwagi, by dojsc tam, gdzie się bitwy przegrywa ".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
bcaa ok, HMB olej.


ja bym dal kreatyne, beta alanine, bcaa, i ajkis termogenik jak ci potrzeba i starczy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 416
BCAA XTRA 5OOG ACTIVLAB L-Glutamina coctail ? AMINOSTAR EXTREME PURE 240k. BCAA XTRA tabletki ? mysle ze chyba ten drugi lepiej wychodzi finansowo jednak slabiej wypada wydajnosciowo trzeba od 3 do 6 kps na dzien natomiast ten pierwszy bcaa activlab mialby zalete ze spozywa sie plyn wartosciowy w aminokwasy i szybciej sie wchlania tylko czy bcaa powinien byc z l-glutamina czy bez? powiedzmy ze tym pytaniem chcialbym zakonczyc temat BCAA i dokonac wyboru 1szego produktu ktory na stale wprowadzilbym do diety.
tu kolejne pytanie bcaa i beta alanina to sa aminokwasy czy to aby napewno konieczne dwa razy to samo zazywac? sory nie mam wiedzy na ten temat ?

Zmieniony przez - ninjakrzycho w dniu 2011-12-04 18:51:46

"Nie rozpaczaj, ze przegrales bitwę - trzeba wiele odwagi, by dojsc tam, gdzie się bitwy przegrywa ".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
activlab wez

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
lub BCAA sfd

o beta alaninie https://www.sfd.pl/Beta_alanina__β_alanina_-t813125.html
o glutaminie https://www.sfd.pl/GLUTAMINA_badania_naukowe,_czyli_przeznacz_pieniądze_na_co_innego_;_-t462758.html
Zmieniony przez - giecik w dniu 2011-12-04 18:56:45

Zmieniony przez - giecik w dniu 2011-12-04 18:57:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
https://www.sfd.pl/HMB__wyniki_badań_dla_zainteresowanych_tematem-t376399.html
bcaa wez z sfd,wyjda taniej
osobiscie dodalbym jeszcze beta alanine tak jak ci napisal giecik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 416
ok wiec temat BCAA zakoncze na produkcie BCAA XTRA 5OOG ACTIVLAB L-Glutamina coctail . jutro jade do sklepu ,znajomy zna wlasciciela i beda obnizki wiec musze wiedziec wlasciwie dzis na 100 % co kupic,w czwartek mam silowke,trening na tarczach,i 2 x kumite w dwu grupach treningowych lacznie 3 h intensywnej rzezi :P musze sie uzupelnic juz od jutra rana 2 x dziennie i przed samym treningiem cos extra wyjatkowo a dlatego ze jestem wlasciwie pusty- w krwi nic nie mam zapasow ,dlatego tak zalezy mi na poleceniu konkretnych produktow. Teraz prosze w temacie kreatyny i tu podam do wyboru 2 znow zeby nie za duzo jaki wybrac specyfik: ACTIVLAB MUSCLE UP PROTEIN 1kg BIAŁKO + KREATYNA coctail ? czy OLIMP KREATYNA Creatine Mega Caps 180 kaps MASA ! tabletki ?

Zmieniony przez - ninjakrzycho w dniu 2011-12-04 19:09:13

"Nie rozpaczaj, ze przegrales bitwę - trzeba wiele odwagi, by dojsc tam, gdzie się bitwy przegrywa ".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

którego gainera byście wybrali i dlaczego?

Następny temat

Beta + Hiper

WHEY premium