SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klatka + biceps , klatka + triceps ...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16370

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 242
Po co w ogole dokladac cwiczenia na biceps i triceps w cyklu na mase.
Pare złożonych cwiczen wystarczy . Policzmy ilosc serii:
Założmy 1 dzien poniedzialek.
Klatka piersiowa
1.Wyciskanie sztangi leżąc 4 serie 12, 8 , 6 i ostatnia na maksa
(triceps jest bardzo podobnie obciązony do klatki piersiowej)
2. Pompki na poreczach 4 serie ile mozna
(triceps nawet bardziej obciazony od klatki piersiowej)
3. Wyciskanie sztangi na skosie 4 serie
(triceps klatka obciazone podobnie)
I teraz najczesciej cwiczy sie triceps ktory notabene jest juz po 12 seriach, taki maly miesien i najczesciej doklada sie do niego jeszcze 8 serii i to moze byc przyczyna zastoju. Uwazam ze lepiej jest zrobic jako 4 cwiczenie:
4. Wyciskanie sztangi w waskim chwycie na wewnetrzne czesc miesnii klatki piersiowej a przy okazji triceps tez dostnie.

podobnie sytuacja dotyczy bicepsu i plecow.
Podstawa budowa masy zlozone cwiczenia i kropka. Wykonanie w sumie 24 serii na triceps da rzezbe a nie mase ramionom.
Cwicze tak od 1,5 miesiaca i dopiero mam przyrosty masy ramion, jakies 1,5 cm mi urosly, ale zaznaczam ze troche stracilem rzezbe ale tak to jest w cyklu na mase. Nie mozna jednczesnie isc na mase i rzezbe.

Powrót po 5 latach odpoczynku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 679 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6610
może więc przenieść triceps i plecy na piątek (będzie dłuższa regeneracja) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3293
sylwester ja tam sie nei zna moze akle wydaje mi sie to co najmniej dziwne. Jednak w cwiczeniach ktore podales GLOWNIE obniciazobna jest klatka niee triceps. Moze procz pompek na poreczach

Life could be so much easier, if we just could look at the source code

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
a o ćwiczeniu antagonistycznych mięsni --> bicek tricek --> zaraz pos osbie jest wzmianka w atlasie ćwiczeń w zasadach treningu wiec jak coś mozna spojrzeć to tyle ode mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 110 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4098
moim zdaniem dobrze jest sobie tak zamienic bic z tricepsem ze wzgeldu na to ze po klatce tric jest zmeczony i uzywasz mniejszych ciezarow niz gdybys cwiczyl triceps osobno. a jak wiadomo- wiekszy ciezar wiekszy przyrost masy

zawsze pomyśl 2 razy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 442 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3803
A nie pomyśleliscie koledzy że jeżeli ćwiczy się klate z bicem plecy z tricem i barki z nogami to przeciążamy trica 3 razy w tygodniu i nie ma on czasu na regeneracje a jest to podstawa do dobrych przyrostów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16092
Bondzio czytaj na przyszłość dokładnie moje wypowiedzi

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 442 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3803
Ta wypowiedz nie była do ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3293
duramen o tym wspomnial. NAtomiast ja uwazam ze moze to byc zmiana powiedzmy na miesiac, 6 tygodni... W dniu gdy cwiczymy trica z 6 serii, trzeba oczywiscie uwazac aby sie nie przetrenowac, ale damy rade Prawde mowac mam kumpla ktory cwiczy klata plecy, bic tric, bary nogi, juz dluuugo zawsze wydawalo mi sie to bezsensu, natomiast musze rpzyznac ze lapa idzie mu super. Jestem az pod wrazeniem. Pozniej moze tez tak zmienie na 6 tyg. Mysle ze na poczatek to nie dobre, ale dla ciut zaawansowanych...

Life could be so much easier, if we just could look at the source code

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
otóż to mac fly, twój kumpel pewnie wykonuje superserie a to jest dla bardziej zawansowanych i nie wykonuje się tego stale ;)

wuder

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pompki na oparciach ..ale ...?

Następny temat

jak myslicie?

WHEY premium