SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki trening na ckd?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3682

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
witam,jak wiecie dzis zaczalem ckd,i zastanawiam sie co z treningiem,czy robic dzielony 5 razy w tygodniu czy inaczej,np.w KiF z listopada czytalem o diecie ketogennej i specialnym treningu do tej diety tj.poniedzialek aeroby na czczo,wtorek silownia,polowa ciala po 5-6 seri na miesien,sroda,silownia,druga polowa miesni tez po 5-6 serii na miesien do zalamania,czwartek i piatek tylko aeroby na czczo,sobota silownia,trening calego ciala bardzo intensywny po pare seri na kazdy miesien,po treningu ladowanie wegli,w niedziele tez ladowanie i niedziela bez treningu,czy to jest trening jaki mam zaczac teraz na ckd?czy jakis inny?np.codziennie aeroby,a silownia 4-5 razy na tydzien,albo hst?prosze o rady,bo nigdzie nieznalazlem informacji o treningu na ckd,oprocz tej gazety,z gory dzieki za odpowiedzi,dodam ze dzis zaczalem od aerobow na czczo 60 miut,i sie zastranawiam czy jeszcze isc popoludniu na silownie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
To ja ci polecam trenig Taki wlasnie jak podali kif Jest bardzo odpry


https://www.sfd.pl/temat104881/strona1/ -prosze bardzo

Zmieniony przez - qazar w dniu 2005-01-10 15:00:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
ale to nieten dział

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
a tam zakrzes nie ten dzial,lepiej doradz a nie,bo przecierz zapytalem o ckd jaki trening?czyli dokladnie mogli by mi powiedziec w dziale trening to nie ten dzial,bo mowisz o ckd,ok,dzieki qazar,wiec sie zastrosuje do tego treningu,ale ze jako dzis juz robilem rano aeroby 60 min na rowerku,to czyli dzis silownia mi odpada,bo wszedzie jest w tym treningu tylko trening aerobowy albo silka jednego dnia,wiec ja uznam to za dzien pierwszy(z tego planu to bedzie niedziela),jutro czyli wtorek zrobie pol ciala,cala gore,w srode zrobie nogi,w czwartek,piatek tylko aeroby,ale niewiem jak dlugo?bo w tym planie jest napisane,ze opcjonalnie dlugo robic w te dni aeroby dla diety ketogennej,ale ile to?a w sobote zrobie cale cialo,jeszcze niewiem ,czy pokolej miesnie,czy obwodowo?co ty na to qazar,albo zakrzes,co polecicie tutaj?po treningu ladowanie,to mi jeszcze mam nadzieje qazar rozpiszesz jak sie mam naladowac bo niema dokladnie ile wegla zjesc,i niedziela bez treningu,tylko ladowanie,tak to wyglada u mnie,wiec zaczyna sie przygoda z ckd,zobaczymy,wszyscy znajomi mi odradzali,ktorzy startowali,niewiem czemu,moze zle to rozplanowali,ale niema jak to samemu sprwadzic,kto wie,moze do zawodow sie na ckd bede przygotowywal jak teraz dobrze pojdzie,dzieki chlopaki,i mam nadzieje,ze ciagle bedziecie mi radzic,bo bede jeszcze mial sporo pytan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Lobo ladowanie zrobiszdopiero za 14 dni ,ladowanie ci rozpisze wiec spoko ,ja bym szedl dzis na silek i zrobil bym polowe ciala i tak im mniej fatu bedziesz mial tym wiecej areo/hittow bedziesz robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
no to jak mam robic? cwiczyc jak w tym planie,czy inaczej?jesli mam dzis isc na silke na polowe ciala to co mam zrobic,bo nogi robilem w sobote i mam jeszcze spore zakwasy,wiec jaki trening?gorna polowa ciala?a co jutro?tylko silka?czy co?bo jesli niemam planu to co to za robota,jak niewiem czy,kiedy isc na pake i co cwiczyc?o 16.00 zjadlem jajecznice z 5 jaj,10 gram otreb pszennych+10 gram oliwy i pomidora,to o ktorej na trening i ewentualnie co cwiczyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
i oco chodzi z tymi aero hitami?bo myslalem ze mam krecic wolno na rowerku a nie zapierdzielac?dzis wygladalo to tak:
7.10 7 gram bcaa+thermal pro
7.30-8.30rowerek
8.30(no 8.40)jajecznica z 5 jaj,10 gram otreby,pomidor,cebula,5 gram tran
11.00 140 gram ser bialy+10 gram orzechy wloskie+25 gram olwa,do tego ogorek i pomidor i otreby 10 gram
13.30 140 gram piers kurza+pomidor+pieczary,cebula,kapusta kiszona+15 gram orzechy wloskie+25 gram oliwa
16.00 jajecznica 5 jaj+otreby 10 gram+pomidor,+10 gram oliwa,i co teraz wio na trening o ktorej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
idz na trening kolo 17 30 hiit polecam ,lyknij bcaa i zrob hiita ,ale to narazie ogranicz sie do zwyklych cardio(60-70% hrmax)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
dobra,bary,klata bicol,ale chyba nie w takiej kolejnosci?i podaj cwiczenia i seri ile,po ile powtorzen,bo niemam pojecia jak cwiczyc na tym ckd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
niezabardzo wiem qazar co to poprostu ten hit?jakby ten trening mial wygladac?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie cwiczenia dla doroslej osoby (45 lat) ??

Następny temat

!! Proszem o diete na masie przy kilkugodzinnej jezdzie na rowerze !!

WHEY premium