SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!! Proszem o diete na masie przy kilkugodzinnej jezdzie na rowerze !!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1918
Do niedawna moj trening niczym sie nie wyruznial wszystko bylo oki dopuki nie dostalem pracy jako doreczyciel i jezdzem codziennie pare godzinek zaleznosci od ilosci listow na rowerze przewaznie srednio od 13 do 17 a dzis tylko 1 godzinke coz kasa jest potrzebna ale niestaty wzrost materialny zwiazany z praca spowodowal maly spadek masy na silownie rowniez gdy juz skacze prace i idem na silownie jest znaczy spadek sily a mi zalezalo na nabraniu masy a tu zonk nawet od stycznia zaczolem diete stosowac bo mnie przerazil ten spadek a takze w wyniku braku czasu na silke zakupilem sztange i obciazenia zeby cwiczyc w domu... wiec co zrobic zeby zyskac na masie oczywiscie nie rezygnujac z pracy ) Spadek masy byl pewnie tez tym spowodowany ze po posilku o 12 do 21 zjadalem jedynie kare kromek poniewaz od 17 zaczynalem 2 prace takze od 12 do 21 na 4 kromkach to sie nie dziwie ze schudlem ale od nowego roku zaczolem diete wprowadzilem dodatkowe posilki w pracy .. ryz... kasza... na noc tunczyk i czy to spowoduje wsumie wiem ze zalezy od organizmu wzrost masy a jak nie spowoduje to zamierzam kupic jakiegos gainera chyba z vitalmaxa oraz cell pump 450 g i 300 g kretki z vitala hmmm... mysle ze wtedy chociaz troszke mimo jazdy na rowerze masa pojdzie :)
Proszem o jakas dobra diete na mase zeb mimo tego ze jezdze na tym rowerze :) masa szla w gore :)

Zycie jest zbyt krotkie by byc malym

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
posty podwieszone czytałeś?
jak nie to poczytaj tam znajdziesz odpowiedz

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
and again,and again,and again,and again,and again,and again,and again,and again,and again,and again,and again,and again,and again,and again,and again,and again,..........................................posty podwieszone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6211 Napisanych postów 75712 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753064
j.w. posty podwieszone to podstawa

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki trening na ckd?

Następny temat

brzuch boli :(

Wiecej