SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki trening jest lepszy>> laczony i czy osobno??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 604
siamanko!!!! mam pytanie dotyczace treningu!!! nie wiem jak to jest i ktory trning jest bardziej efektywny!! mianowicie obecnie trenuje osobno duze partie miesni np 1 trening klata 2 trening plecy 3 trening biceps laczony z tricepsem i na koniec 4 trening barki robie tak poniewaz robir ciezkie traningi i np jak zrobie klate to juz nie mam takiej sily zeby zrobic np biceps tzn zrobic zrobie tylko nie takim ciezarem jak np zrobie sobie biceps loaczony z tricepsem jak sadzicie czy jednak powinienem wrocic to trningow laczonych ???? dzieki z gory za odp!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Tutaj rzeczywiscie, tak jak juz powiedzial Apokalipsa, podzial jest dosc dobry. Bardziej trzeba sie obawiac treningu malych grup (biceps, triceps) dzien przed wiekszymi, z ktorymi wspolpracuja (klatka, plecy, barki) - niezregenerowane w pelni mniejsze partie moglyby sie nadmiernie wlaczac do pracy ze strata dla tych wiekszych. Zaleznosc odwrotna nie wystepuje, wiec smialo mozna tak cwiczyc (wyjatkiem sa osoby, ktory zbyt mocno angazuja bicepsy i tricepsy przy cwiczeniach klatki czy plecow, no ale to w wiekszosci przypadkow wina zlej techniki).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Ja mysle, ze powinienes przede wszystkim wlaczyc do planu nogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Co to za durne pytanie. Piszesz że lubisz ciężkie treningi a nawet przysiadów nie robisz
To jest fitness z Klubu Różowej sztangielki a nie ciężki trening.


Na przyszłość - sformułuj dokładnie pytanie, zamieść je w odpowiednim temacie i... zacznij używać znaków interpunkcyjnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7349
witaj panwieszak
Jeśli robisz jedną grupę mięśniową na treningu i nie masz energii
na drugą mniejszą to coś jest nie tak.
Albo kompletny brak kondycji, albo brak zacięcia sportowego, lub też zbyt dużo serii.
Ile serii robisz na klatkę i ile czasu Ci to zajmuje.
Włącz nogi do treningu i połącz przynajmniej dwie grupy na treningu.
Nogi możesz robić osobno.
Napisz coś więcej o sobie.

Zmieniony przez - filar53 w dniu 2011-03-05 18:28:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
do tego wszytskiego nalezałoby dodac pytanie odnośnie odzywiania?

a także czy stan twojego zdrowie jest dobry- czy ie masz jakichs problemów zdrowotnych?

sugerowałbym zacząć od wypełnienia ankiety, i to aby opis nie był tak chaotyczny; pozbieraj mysli i wyszczegolnij wszystko jak nalezy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 604
panowie nogi robie!!! bez obawy tylko nie napisalem !!!
to nie chodzi o to ze nie mam sily !!!! chodzi mi szczegolnie o to czy jak bede laczyl to bedzie lepiej czy jak sobie rzloze to tez bedzie dobrz!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7349
\\\\\\\\\\\I tak będzie dobrze i tak.
Zależy jak sobie rozłożysz treningi.
Za mało wiem o Tobie aby móc Ci doradzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 604
moje zalozenia sa takie w pn klata wt biceps triceps sroda wolne czwartek plecy, pt nogi sob barki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 655 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6970
Jeżeli masz dużo czasu na treningi to możesz ćwiczyć duże partie osobno, ale przykładowo barki już połączył bym z brzuchem, bo trenować je na osobny treningu to szkoda dnia, wtedy mogło by to wyglądać tak,

Plecy
Klatka
wolne
Triceps/Biceps
Nogi
Barki + Brzuch

Nie ćwicz tricepsa po klatce i pleców przed nogami.

Zmieniony przez - Sopel_90 w dniu 2011-03-05 23:07:41

Pierd*l system, lecz rób to stylowo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Pn. Nogi.
Wt. Klata
Sr.
Czw. Plecy
Pt. Barki
Sob. Rece
Nid.

Tak bd dobrze

Edit. Sopel byl szybszy.

Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2011-03-05 23:11:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 604
oks dzieki za porady !!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening siłowy + trening siłowy + HIIT

Następny temat

Pomoc, Dieta, trening , odżywki

WHEY premium