SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaka kreatyna ??? Potrzebna pomoc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16775
Witam, na wstępie chciałbym zaznaczyć ze korzystałem z wyszukiwarki w celu znalezienia odpowiedzi na interesujące mnie pytanie, jednakże nie znalazłem dostateczniej odpowiedzi na moje pytanie. Dlatego też zwracam sie do Was o pomoc ;)

Mam zamiar zacząć I cykl kreatynowy i zastanawiam się jaką kreatyne wybrać??? czy mono, jabłczan czy może coś innego?? Dodam ze mam zamiar zacząć biegać i znajomy mi odradza branie mono bo mija sie to z celem bo duzo wody i tak strace podczas biegania i poleca cos stabilnijszego co nie gromadzi duzej ilosci wody w organizmie. Doradzcie mi jaką kreatyne kupić ??:)

wiek-20 lat
staż - 2 lata
waga- 67 kg
wzrost- 168 cm

Dzięki za poświęcony czas i pomoc ;)
Pozdrawiam ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490
wody zawsze musisz pić dużo czy bierzesz kreatynę czy nie- ok 2-5 litrów dziennie. Jeżeli chodzi o dawkowanie to ja brałem w DT 1h przed treningiem bezpośrednio po a w DN 30 min przed śniadaniem i 30 min przed kolacją (oczywiście w zależności od masy ciała= 1g kreatyny na 10kg masy ciała)

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Monohydrat lub jabłczan, ja polecam MONO, nie stracisz tej wody podczas biegania.

Pij dużo wody, trzymaj diete, i wszystko bydzie git;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16775
Dzięki ;) ale chciałbym jeszcze dodać ze chodzę do pracy i jak zacznę co chwila latac do WC to zrobi sie do dla innych dziwne hehe ;) a jeszcze jedno duzo beda spadki po zakonczeniu cyklu ?? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Jeśli masz diete to spadków nie będzie badź będą one minimalne, trzymaj miche to jest najważniejsze, a pij tyle ile potrzebujesz, nie na siłe 2-3l zdecydowanie wystarczą.

;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4869
Kup mono choćby z vitalmaxa i trzymaj miche a będzie dobrze :) co do wody to pij co 15 min po łyczku i pęcherz cisnąć nie bedzie

ON !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16775
ok dzięki ;) a ile powinien taki cykl trwać ?? i czy dokupic coś do kreatyny ?? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21606
moze byc mono moze byc jablczan.
Ja z racji tego ze na mono zalewam sie troche a jest juz cieplo wole jablczan w takich wypadkach.To takie moje osobiste odczucia.

a co do pytania o dlugosc cyklu to jedziesz tak dlugo jak dlugo masz progres.Jak poczujesz ze juz nie posowasz sie do przodu to przerwij cykl srednio to jest ok 6-8 tyg choc zdarzaja sie krotsze i dluzsze na kazdego innaczej dziala.

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16775
ja chyba też wybiore jabłczan chociaz każdy poleca mono ;) ale z drugiej strony szybko sie pocę a jak juz bym brał mono to woda lała by się ze mnie strumienami zwłaszcza teraz jak ciepło jest ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16775
akurat CM3 z treca juz mam w domu zakupiłem wcześniej ;) tylko zapytam sie jak to odpowiednio dawkować i czy trzeba pic tez duzo wody w ciagu dnia ?? i jeszcze jedno duze bede mial spadki po zakoczeniu cyklu ?:)

Przepraszam ze tak sie dopytuje ale niegdy ne bralem zadnych supli i chce pierwszy cykl zrobic poprawnie ;) zawsze na sucho jechałem i bylem zadowolony z postepów ale teraz przydało bys ie cos na pobudzenie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21606
DT
5 g jablka +5g przed lub po tren
DNT
5g jablka z rana
A co do spadkow to wszystko bedzie zaezalo ile kalorii bedziesz dostarczal po cyklu.


Zmieniony przez - sebek1982 w dniu 2009-04-10 14:33:49

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

otwarty Nitrobolon

Następny temat

Czy to będzie dobry mój 1 cykl?

WHEY premium