SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebna pomoc dla nooba

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1063
Po pierwsze co myslicie o polaczeniu : TOP Mass + L-Glutamina ? Dorzucic cos jeszcze do tego ? Po drugie czytalem w dziale odzywianie, ze dieta jest bardzo wazna, ale moja przemiana materii jest bardzo bardzo szybka i mam bardzo duze problemy z prztyciem.... Mam 184 cm wzrostu iwaze tylko 60 kg czyli mniej wiecej jakies 15 - 20 kg za malo...czekan na pomoc z gory dziekuje pozdro.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 354 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20629
Według mnie jest to dobre połaczenie,a co do diety to zacznij ja stosować np.jedz 2,5g białka na kilogram masy ciała.Wiesz podaje ci to tylko tak dla przykładu.Diete musisz ułozyc sobie sam.Wejdz do dzialu odzywianie.Tu masz linka do różnych produktów ile czego zawierają itp.http://www.zdrowezycie.pl/Interaktywne/kalkulator/Asp/WszystkieProdukty.asp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 1417 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11134
połączenie dobre możesz se jeszcze jakieś białeczko dokupić

Siła płynie z krwią a duma razem z nią !!!

jezeli jakoś Ci pomogłem kliknij w prawym rogu

Siła płynie z krwią a duma razem z nią !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1063
Baran co konkretnie bys proponowal ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9233
to zlaezy od twoich funduszy ale ja polecam whey pro matrix podczas dnia a na noc np. ovo a z drozszcyh to heitec protein!

jesli ci pomogłem daj mi soga!!!!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1063
A jakbym do tego dorzucil Kreatyne albo HMB ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Znowu miarka... Ile to będzie :)??

Następny temat

Stawy

WHEY premium