SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak urosnąć więcej

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 35451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie jak sie częściej goli to zarost wcale szybciej nie odrasta to przychodzi z wiekiem, masz małoego lekkiego wąsa zgolisz iznowu odrośnie taki sam i tak na okrągło z wiekiem zarost zrobi sie pełniejszy twardszy i gęstrzy . Wrr kiedyś to może i chciałem mieć a teraz to i bym sie musiał golić rano i wieczorem wrr. a co do wzrosstu ja to rosne teraz 1 ,2 cm na rok hmmmm jak bym miał tak 190 to by mi pasiło heheh

)))))))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4570
Ja przez miesiąc kiedyś wyciągnąłem się 2cm, ale pewnie dlatego, że miałem krzywy kręgosłup. Czytałem artykuł o Jordanie, który się podobno wyciągnął kilkanaście cm wisząc na drążku.
Fajnie by było gdyby można było spać na drążku przymocowanym za ręce. Próbowałem już tak, ale nadgarstki strasznie bolą i śmiesznie to wygląda jak ktoś śpi w takiej pozycji
Do wiszenia są dobre haki treningowe. Są po około 40zł.
Gdyby ktoś wymyślił jak można spać na drążku to niech da znać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
Nasladuj nietoperze :PPP

"...Bring in on..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe ciekawe czy z tym wiszeniem to prawda???

)))))))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 428 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3631
Mam jeszcze jedno pytanie. W jakim czasie od szybkiego wzrostu pojawia się zarost na twarzy ? Ja urosłem ok 6cm jak miałem 14 - 15 lat. Teraz mam 17 lat. tak więc kiedy mogę mieć zarost gęsty że bede mósiał się golić codziennie ?

,,Nie wychodź z siebie, możesz nie wrócić"

pozdrawiam
RoCkEtMaN

Ze sportem jak z seksem: wolę uprawiać niż patrzeć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja trenuje przez ostanie 6 miesiecy bardzo intensywnie duzo jem duzo spie i duzo cwicze i uroslem 2 cm przez te miesiace .... i w sumie nie wiem od czego to wszystko zalezy ze sie rosnie .... mam juz 184 cm i 19 lat ... zabardzo nie zwracam uwagi na to ile cm rosne w ciagu roku i ile uroslem przez ostatnie pare lat i kiedy mialem ten okres przekwitania ale mi jakos wzrost przychodzi sam ...moj stary ma 181 a moja mama ma 157 cm ... dlatego nie przejmujcie sie o swoj wzrost sam przyjdzie a tez nie widze roznicy w sumetrii wzrostu do zarostu ...

Pozdrawiam wszystkich zawzietych!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
RoCkEtMaN jesli do teraz nie miales zarostu to prawdopodobnie nie bedziesz mial .

"nie cieszą mnie juz zasrane promieenie słońca"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 643 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6889
ja mam 15 lat , 180-85cm wzrostu , 78kg , zwisa mi to co inni mowia
ja poprostu sie rozciagam , chodze na palcach , zwisam na drazku , proboje dotknac sufitu itp , gdzies czytalem ze mozna nawet urosnac 10 cm !!!
bo przez takie cwiczenia przestrzenie miedzy kregami zostaja rozciagniete i takie tam , jesli chcesz to przeczytam to jeszcze raz i konkretniej wszystko opisze , see ya !

Pharaoh

CZŁOWIEK , KTÓRY PRZENOSI GÓRY , MUSI ZACZĄĆ OD KAMYKÓW

_..::You can do anything you set your mind to, man::.._

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 428 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3631
To prawda. Rano też jesteśmy o ok. 1,5cm wyżsi gdyż w ciągu nocy,gdy śpimy następuje regenaracja. W ciągu dnia u człowieka przerwy między kręgami zmniejszają się w efekcie czego ,,maleje" o te 1,5cm. Tak więc wieczorem można trochę powisieć na drążku aby rozciągnąć się po całym dniu. Ciekawe czy uda się przez to zwiększyć wzrost. Spróbuje, napewno nie zaszkodzi

,,Nie wychodź z siebie, możesz nie wrócić"

pozdrawiam
RoCkEtMaN

Ze sportem jak z seksem: wolę uprawiać niż patrzeć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć! Mam pewien problem - może wam się wydawać głupi, ale proszę o odpowiedź. Mam 14 lat i mierze 162-164cm. W ostatnich dwuch dniach dziwnie boli mnie gardło, ale jak powiedział lekarz jest "czyste". Czy możliwe jest więc żebym przechodził mutacje??? Wogóle jakie są objawy mutacji??
Czy mutacja ma coś wspólnego z wiekiem dorastania;pokwitaniem(czy te rzeczy wogóle nie idą ze sobą w parze. Ostanim miesiącem wydaje mi się, że podrosłem o jakiś cm. góra 2. Co to może być. Jeśli ktoś jest w stanie mi pomódz to bardzo proszę(szczególnie miła będzie wypowiedź Maccieja na ten temat


Mugabby
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klatka raz w tygodniu -

Następny temat

Ćwiczenia na brzuch ??

WHEY premium