SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ferenc/dziennik/podsumowanie -str. 14

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 368 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20213
Gainer nie meta-ale z drugiej strony po co ladowac w siebie dodatkowa chemie-w ogole pomysl jakie masz zapotrzebowanie kaloryczne-jak dla mnie w tej chwili, to zaden problem w twoim wieku dostarczyc nadwyzke z jedzenia. Ostatnio przyszedl do mnie do sklepu 15latek z ojcem kupic "cos na mase" zasugerowalem grzecznie, zeby zaczal jesc zamiast ladowac w siebie prochy-i tobie sugeruje to samo. Zrobisz jak uwazasz-ja pierwsza odzywke kupilem kos kolo 17-18tych urodzin.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25594
Staram się z dietą, ale wyliczanie co do jednej kcal jest błędem. Mam mało posiłków stąd gainer.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 368 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20213
Nie napisalem tego w znaczeiu-wyliczaj kalorie-tylko ze masz na tyle niskie zapotrzebowanie ze dasz rade i bez gainera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25594
Ale nie dam rady mieć 6(czasami się zdarza)-7 posiłków dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25594
3.07.2008

DIETA

I
Talerz mleka z płatkami owsianymi
Orzechy arachidowe
II
Pierś z kurczaka z ryżem
III
4 kromki chleba razowego żytniego z szyynką, białym serem i ogórkiem
IV
Serek wiejski(w planach)

Reszta uzupełniana gainerem.

Wstałem o 8.16 żeby obudzić siostrę na jakiś film czy bajkę, później zasnąłem jeszcze raz i wstałem około 10. Do obiadu(II posiłek) czytałem książkę, później poszłem do domku mojej babci obcinać żywopłot,, wróciłem oglądnąłem Przyjaciół i pograłem w Sacreda. Nie mogę się doczekać jutrzejszych przysiadów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Sacred, z dodatkami czy bez. Online?

Spokojny dzień widze.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25594
Sacred plus + podziemia
Na multi już kiedyś grałem, teraz zacząłem singla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Kolega wyżej po części ma rację w Twoim wieku to konkretne przyłożenie się do posiłków powinno pomóc w budowaniu masy. Jesteś w okresie kiedy to organizmw większość kalorii zużywa na wzrost organizmu a nie na zwiększenie masy mięśniowej. Dlatego bardzo ważne jest dostarczanie kaloryczne na poziomie zdecydowanie większym aniżeli potrzebujesz aby rozbudować dodatkowo tkankę mięśniową.

Z drugiej strony gainer nie jest złym rozwiązaniem kiedy to potrzebujesz w małej ilości dostarczyć konkretnej ilości kalorii zwłaszcza teraz latem kiedy sam wiem po sobie , że z jedzeniem to raczej nie tak dobrze jak jesienią czy też zimą. Teraz raczej nie chce się jeść aż tak bardzo a gainer jest bdb rozwiązaniem.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1643 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25594
4.07.2008

DIETA

I
Talerz mleka z płatkami kukurydzianymi
Orzechy arachidowe
II
Śledź z ziemniaczkami
III
Arbuz
IV
Jajecznica z czterech jajaek, trzy kromki chleba razowego żytniego
V
Serek wiejski (w planach)

Reszta uzupełniana gainerem.

TRENING

Nogi
Przysiady ze sztangielkami 5x8
Wspięcia na palce stojąc 4x25

Barki
Wyciskanie sztangielek 4x10
Unoszenie sztangielek bokiem 4x10
Podciąganie sztangielek wzdłuż tułowia 4x12

Brzuch
Jak zawsze

Podsumowanie:Przy przysiadach w drugiej serii przy dwóch ostatnich powtórzeniach zaczęło mnie bolećkolano, ale podszedłem do trzeciej i przestało, nie boli do teraz. Przysiadów wykrocznych nie zrobiłem bo miałem mały problem techniczny ze sztangielkami Barki niespodziewanie dobrze.

Cały dzień lało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 562 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16891
jeden z średniejszych w klasie musiałem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

program cwiczen dla poczatkujacego

Następny temat

FBW do Oceny

WHEY premium