SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziku05/ROCKY 2014, redukcja start str.29

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23121

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1176 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17372
mały kryzys miałem przez tą chorobę, olałem treningi i dietę ale jestem i zaciskam mocno zęby żeby się ogarnąć, life is brutal

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
start : 131kg / obecnie : 119,4kg / cel : 105kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
było minęło. Najważniejsze to zebrać się jak najszybciej, żeby przez poczucie winy nie zawalać kolejnych dni. niestety znam to z autopsji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3601
Bedzie cos z Ciebie jeszcze Dziku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2143
sezon na dziczyznę można chyba uznać za skończony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1176 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17372
130kg na wadze, i czas zacząć chyba wszystko od nowa ... po raz już sam nie wiem który.

jakoś nie mogę znalezć skutecznej recepty na zrzucenie wagi i jej utrzymanie, zawsze gdzieś po drodze błądzę.

eh

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
start : 131kg / obecnie : 119,4kg / cel : 105kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
to samo u mnie. rada jest jedna, mniej żreć i trzymać miche. łatwe do powiedzenia, trudniej wykonać

startuj i walcz dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Zeszło 7kg ostatnio więc skuteczną receptę już znalazłeś. Trening + dieta. Jedynym problemem jest wytrwać. Znam też ten ból bo u mnie też fotka i wymiary z pierwszej strony wciąż aktualne. Ale wystartowałem po raz kolejny i może tym razem się uda
Więc bierz się do roboty i będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1176 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17372
plusem jest to że za te dwa miesiące co biegałem mimo że waga mi wróciła zbiłem cholesterol, w tamtym roku latem jak badałem miałem ponad 180 a parę dni temu dostałem wyniki i wyszło mi 162

jest chęć zmian, muszę tylko wymyślić jakiś plan, nie od razu rzucać się na głęboką wodę tylko małymi kroczkami, wolniej i dłużej ale pewniej bo na szybko jak robiłem to zawsze kończyło się wszystko tak samo.

teraz nie dzik teraz parszuk ....

Zmieniony przez - dziku05 w dniu 2014-02-11 17:00:22

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
start : 131kg / obecnie : 119,4kg / cel : 105kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 98 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4897
Dasz radę! ;) Pójdzie waga szybko, tylko trzeba się pozytywnie nakręcić! Wiem po sobie, bo może waga nie leci tak, jakbym chciał, ale za to cm w pasie szybciutko spadają!

POWODZENIA! I będę wpadał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1176 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17372
dzięki.

od jutra startuje, całą noc zostawiam na przemyślenia jak to wszystko ma wyglądać a jutro rano się tym z wami podzielę

do jutra.

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
start : 131kg / obecnie : 119,4kg / cel : 105kg

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co zmienic ? czy wrocic do podstaw ?

Następny temat

Jak ćwiczyć brzuch podczas diety na masę?

WHEY premium