SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

distraught / jestem młoda, ale mam cele takie jak Wy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20395

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
A zaczęłaś się jakoś regularniej ruszać??

Po co Ci w tym momencie takie sztywne reguły bwt? Warzywa masz w każdym posiłku?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
myślałam, że tak jest w porządku.
mam warzywa. regularniej ruszać - nie. staram się nie siedzieć w miejscu, sprzątam, wychodzę na spacery z psem, robię przysiady. chciałabym zacząć jakiś konkretny trening w domowych warunkach, ale kompletna dezorientacja - nie wiem co wybrać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Przecież podrzuciłam ci ostatnio dziennik dziewczyny, która robi treningi w domu. Zajrzałaś do niego?

Kompletnie tego nie rozumiem, dlaczego sama się tym nie zainteresujesz, czy nie zapytasz jak nie masz pomysłu, tylko trzeba się podpytywać cały czas.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jasne, że zajrzałam, nie leje na to, szanuje każde Wasze słowo, choć zapewne nie tak to odbieracie. myślałam, że mam zajrzeć do dziennika tej dziewczyny, aby pojąć, że brak siłowni nie obiera zupełnie warunków do pracy. rozumiem, że mam wziąć ten trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Przejrzyj te treningi, zobacz co w nich jest, zobacz jakie ćwiczenia Pojmować i myśleć nie musisz, po prostu szukaj jakiegoś rozwiązania, kombinuj, szukaj informacji.... i więcej nie napiszę, bo przestanie być miło

Zmieniony przez - 4nn w dniu 2011-01-29 21:00:24

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I. jajka, owsiane płatki, trochę bigosu
II. pół jabłka , kromka razowca
III. kasza gryczana, gotowany kurczak, mięso wieprzowe, orzechy, pestki dyni, pół jabłka, mandarynka
IV. śledzie, mięso wieprzowe, razowiec
V. kurczak, jabłko
VI. kurczak

~1750 kcal
140 g białka
70 g tłuszczy
90 g węglowodanów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Enzymy kupiłaś?
Nadal masz problemy ze wzdęciami?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie kupiłam, jutro się tym zajmę, ponieważ sobota-niedziela to dni, w których miejscowa apteka nie funkcjonuje.
uczucie sytości ponad miarę na pewno świadczy o wzdęciach? może po prostu jem za dużo objętościowo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może po prostu jem za dużo objętościowo?
przez pierwsze dni tak, szybko powinno minac, a u ciebie tak nie jest... u mnie szybko minelo, kiedy podnioslam kalorycznosc o ok.600 kcal

i proponowalabym, zebys wrzucala ilosci w g produktow, ktore jesz, albo najlepiej skany z dziennika;)



Zmieniony przez - parisienne w dniu 2011-01-30 18:55:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nika, miło Ciebie znów witać
myślałam, że nie ma sensu podawania ilości skoro zamieszczam wykaz kalorii i BTW.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Surya85/Walka ze samą sobą/redukcja

Następny temat

siak999 / początek...

WHEY premium