SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy plan, nowe cele, nowa ja ! O pomoc proszę.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 802

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 250
Witam,

Mam na imię Joanna. Od jakiegoś czasu śledzę posty zamieszczane na tej stronce w celu wyciągania wniosków dla samej siebie, jednak dobór diety i treningów co do założonego celu jest kwestią tak indywidualną, iż rozkładam ręce w geście bezradności.

Jestem osobą aktywną .. początki treningów zaczynałam w domu..(sztanga i hantle na tym głównie opierałam swój trening). Od listopada pod okiem Trenera z trójboju siłowego uczyłam się poprawnie wykonywać ćwiczenia i szlifowałam technikę. Trochę cele nam się rozjechały, ja chciałam zmniejszyć cm a mój Pan od treningów chciał żebym wstąpiła do sekcji... ;))
Podczas tych zmagań ćwiczebnych przeszłam dietę opierającą się na samym białku i tłuszczu, praktycznie obcięte węgle. Zeszło z 2 kg tłuszczu. Następnie trochę pofolgowałam..z dietą .. święta , sylwester - jesteśmy tylko ludźmi .. do przodu poszło ale zaraz spadło, przez ten cały czas nie przerywałam ćwiczeń siłowych. Następna rozpiska opierała się na rotacji .. również monotonia do zwariowania i chyba nadszedł czas że straciłam już nią totalnie ochotę , podjadam .. sylwetkę mam nietragiczną .. są mięśnie ale tłuszcz też jest .. chciałabym w końcu zminimalizować nieco tą wagę i i odkryć trochę te mięśnie ale na diecie monotonnej to ja już nie wytrzymam bo zwariuje !

Dlatego liczę na pomoc ze strony bardziej doświadczonych kobietek, na doradztwo .. jak to ugryźć .. nie tracąc niepotrzebnie czasu na nic nie wnoszące eksperymenty.Lato za pasem ;)

Jaki rozkład makroskładników ?

Moje treningi wyglądają następująco.

1/ nogi,triceps
2/ klatka biceps
3/barki plecy

po każdym 30 min cardio

czasem wytrzymałość: tabata (burpees, siady, pompki, pajacyki, rózne kombinacje)

zastanawiam się czy nie włączyć biegania w terenie .. może jakieś dłuższe wybiegi ..

nie wiem sama .. bo nie widzę żadnych większych zmian .. dlatego zaczynam widzieć wielki chaotyzm w tym wszystkim obecnie

poniżej ankieta



ANKIETA

****DANE PODSTAWOWE***************************************


WIEK: 33
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: 2 lata

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 60-61 waha się
WZROST: 160
OBWÓD RAMIENIA: 30
OBWÓD ŁYDKI:
OBWÓD UDA: 55
OBWÓD BIODER: 96
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 74
OBWÓD TALI 69-70
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 90

****CEL*************************************************
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING?
sportową sylwetkę, mniejsze obwody

****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: brak
PRZEBYTE KONTUZJE: styczen-zapalenie kaletki podbarkowej
WADY POSTAWY: brak
ALERGIE: brak
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: brak
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? tak
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? nie
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? nie

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: nie
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO) info we wstępie

****DIETA*************************************************
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE - zrzut kilku dni z dziennika żywieniowego na www.potreningu.pl?
CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ? utrzymuję wagę

****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: TAK
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17705 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Pokaż jak obecnie się odżywasz wg schematu, 2-3 ostatnie dni starczą https://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html

trening możesz rozpisać bardziej szczegółowo tzn jakie ćwiczenia robisz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sugestiax - zaczynam swoja walke

Następny temat

DT CiociaSamoZlo - redukcja

WHEY premium