SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

distraught / jestem młoda, ale mam cele takie jak Wy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20510

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
już od 1,5 roku robię "coś dla siebie". z jakim efektem? schudnięciem 8kg i przytyciu znacznie więcej... nic mi nie wychodzi, tyję zamiast chudnąć, moje ciało przypomina zaniedbaną 25- latkę. piszę to płacząc, Boże jestem beznadziejna. Magda, moje powodzenie słabnie, nic dziwnego, nawet moja twarz w wyraźny sposób się zaokrągliła...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Piszesz jak 70-latka, która zawaliła całe swoje życie i już nie ma czasu go zmieniać przestań się ładować cały czas w to co było/jest, patrz na to co będzie i co możesz zrobić.
Sama sobie piętrzysz problemy.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam patrzyć w przyszłość? a jeżeli to nie jest frapujący widok? może nigdy nie uda mi się schudnąć? jestem próżna, przepraszam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Spoko, po prostu lubisz być w takim stanie i wszędzie znajdziesz coś nie tak. My nie jesteśmy tutaj od porad psychologicznych.
Zobacz jak tu dziewczyna sobie poradziła bez siłowni:
https://www.sfd.pl/stworeczek_/_po_wielu_zawirowaniach..._czyli_półtora__m_ca_później-t666862.html

Wystarczy chcieć a Ty najwyraźniej chcesz tylko marudzić.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 381 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5022
Dziewczyno, życie przed Tobą, nie marnuj go na użalanie się nad sobą

i co, nawet jak nie uda Ci się nigdy schudnąć to powiesisz się?
Waga jest wyznacznikiem wartości Twojego życia?

"Słownik jest jedynym miejscem, gdzie sukces wyprzedza wysiłek"

http://www.sfd.pl/Słodko_gorzkie_rozterki_/_prośba_o_fachową_poradę-t688384.html - moja walka :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
byłam na spacerze, pobiegałam trochę, przeszło mi. dziękuje Wam, płytkie będzie jeżeli powiem, że jesteście fajne, ale w istocie tak jest

Zmieniony przez - distraught w dniu 2011-01-28 17:48:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
czy to przypadkiem nie byl PMS? ja tak histeryzuje co miesiac

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie, złudne odczucie porażki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
jak tak to popieram to co Ania napisala- obys nie polubila tego stanu uzalania sie nad soba, mowie Ci z doswiadczenia.

faceci--> owszem lubia ladne laski, ale takie ktore sa fajne i usmiechniete. truizm w sumie.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odchudzam się dla siebie, nie dla nich. to, że będę wyglądać lepiej w oczach innych - to bonus dołączany do pracy nad sobą.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Surya85/Walka ze samą sobą/redukcja

Następny temat

siak999 / początek...

forma lato