SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

distraught / jestem młoda, ale mam cele takie jak Wy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20398

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Moja 65letnia znajoma kiedyś powiedziała ze osobiście zna tylko jedna kobiete ktora schudla i jej tak zostało
Ja mam 40 lat i wiele koleżanek, ktore sie odchudzało i odchudza, właściwie zmian nie widać, za to porażająca ilosc kobiet w moim wieku jest juz na tabletkach wspomagających tarczyce, bierze zelazo w zastrzykach i ma wyrazne klopty z nieprzyswajaniem innych składników odżywczych
Tak a jest prawda, na tyle odchudzających sie kobiet taki wynik, to ze komuś sie udaje chwilowo nic nie znaczy.
Wniosek jest jeden, albo znajdziesz swoja diete i swoj styl zycia ktory zapewni ci porządna sylwetkę z którą będziesz potrafiła zyc nie szukając na sile nadmiaru fałdek i przyrównując sie do zdjęć z gazet, albo będziesz tak marudzić do starości, tzn tak późno juz nie bo zmarszczki przesłonią inne wady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obli, (czuję dyskomfort zwracając się do Ciebie w ten sposób, chodzi o wiek, w sumie mogłabyś być moją mamą - tylko broń Boże nie myśl, że uważam Ciebie za starszą kobietę. chciałabym mieć mamę o takiej figurze, nie wierze, że w ogóle to mówię ) wiesz jestem nastolatką, nastolatki są próżne, a ja jestem jedną z nich
mogę zjeść jutro galaretkę z udek kurczaka? rzadko jem kurczaka, raz na 3(?) tygodnie.
czy bieganie/ przysiady przyczyniają się do "rozrostu" łydek?

Zmieniony przez - distraught w dniu 2011-01-28 21:10:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Nie masz diety na masę, żeby Ci się coś rozrastało. Galaretki są ok, można samemu zrobić.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam domowy twaróg, ser, mięso - galaretka też jest swoja
czyli nic nie powinno się powiększać masowo? nie chcę mieć mocno widocznych mięśni na nogach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
ech...musiałabyś nieźle tyrać na mięśnie :)nogi mogą Ci trochę spuchnąć po treningu i głowa do góry, spróbuj uwierzyć że będzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I. jajko, białko, płatki owsiane, plasterek mięsa
II. kromka razowca, orzechy, pestki dyni, pół jabłka
III. galaretka z kurczaka, kasza gryczana
IV. galaretka z kurczaka, 4 plasterki mięsa
V. makrela
VI. śledź, mięso

1570 kcal
100 g białka
65 g tłuszczy
100 g węglowodanów

podbiję jeszcze białko, dodając mięso.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Jedz całe jajka, nie wyrzucaj żółtek.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i tak mam za dużo tłuszczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
A gdzie masz wypisane wytyczne kalorii i BWT?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a czy nie powinnam stosować zasady 150/50/150?
jestem strasznie "napchana", źle się czuję jedząc ~1800 kcal. pękam, ledwo co się ruszam.

Zmieniony przez - distraught w dniu 2011-01-29 19:21:08
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Surya85/Walka ze samą sobą/redukcja

Następny temat

siak999 / początek...

WHEY premium