SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy jest to mozliwe

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2783
witam
jestem sredniozaawansowany i wyciskam lekko ponad 100kg,jestem ciekaw czy da sie zrobic 30 kg w w yciskaniu w okresie 8 miesiecy stosujac plany na zwiekszenie sily w wyciskaniu zakladajac ze z kazdy z tych planow daje srednio ok. 10 kg poprawy w wyciskaniu.chodzi mi o plan matrix , jarka dymka i 5x5.pytam sie bo chcialbym osiagnac pod koniec tego roku 130 kg na lawie.nie stosuje diety i nie biore suplementow .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2688
jak to ja ci powiem oczywiscie ze sie da ale malo prawdopodobne
prawie kazdy z moich znajomych i ja tez mial stangacje ok 100 kg i to ok 5 miech nie mozesz walnoc rekordu wiec nie przewidzisz tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 359 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6224
imposible is nothing jednakrze mało prawdopodobne na koksie jest bardzo duza szansa na suplach jeszcze w miare możliwa ale bez szanse sadaja do 0,001 wg mnie

Mistrzem nie czyni cie chwila sławy lecz lata cieżkiej pracy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2783
pesymisci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 451 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16525
zależy jaka masz wage jeżeli ważysz 50 kg no to będzie ciężko, w koszuli czy nie. Od 100kg dopiero idzie jak będziesz dobrze trenował to na koniec roku powinieneś 130 na loozie z palce w dupie :D Zakładając że ważysz ponad 75kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5944
Ja miałem bloka na 100kg. Teraz już prawie 115kg poszło. Poprawa o 15kg w niecałe 2miesiące. Wszystko jest możliwe. 30kg to dużo, ale do zrobienia. Spróbuj, może zaskoczysz sam siebie.

Koniec BB, czas na TS :)
dziennik treningowy TS, aktualny plan http://www.sfd.pl/KingCold/dziennikTS/nowy_plan_str.46_-_walka_o_475kg_w_TS-t447020-s46.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
spokojnie zrobisz ,jak systematycznie cwiczysz...
do 140-150 kg to idzie szybko-pozniej,szczegolnie przy mniejszej wadze(<100) juz ciezko....oczywiscie bez zadnych farmaceutykow...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4995
Z dobrymi suplami napewno zrobic. Kiedys aa BF byl test i gosc zorbil naniemieckich odzywkach 50kg na lawke z tego co kojarze!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2688
koles napisal wyraznie nie stosuje suplementów ani diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4995
Wiem co napisal. Dlatego tak mu odpisalem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1318
jest to mozliwe ale musisz sie spiac i do roboty! jak walisz 100kg to niejest duzy ciezar wiec powinienes w miare szybko isc do góry! ale ta diete bym jednak dorzucił ,ale jak chcesz! z duza iloscia weglowodanów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WL w Brwinowie 2009r???

Następny temat

Cięcia finansowe w Ministerstwie Sportu !

WHEY premium