SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co po treningu ( pozno )

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam pytanie . co ma wziac po treningu jesli niedlugo po nim bede sie kladl spac ?? ( juz po kolacji ) myslalem nad takim miksem pol twarogu iles tam mleka i bana , zmiksowac to i wypic . bedzie pasowalo czy sie nie bardzo nadaje ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 502 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10576
Ja nie wiem czemu wy tak propagujecie tą chemie
Jak ma już jeść cukry proste to lepiej banana zapodać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4146
Normalny posiłek potrenigowwy węgle i tak sie spalą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 502 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10576
ja bym wywalił mleko i zmiksował twaróg z bananem i wodą. Czasem tak robie. Może też być ryż z piersią, czyli tradycyjny posiłek po treningowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31505
WW proste + bialko , J/W normalny posilek

A ile przed snem go szamasz?

Zmieniony przez - Rodic w dniu 2007-03-31 11:50:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli moglo by zostac to co podalem ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
Lepiej chyba sie nic nie wymysli przy jednym posilku po treningu i zarowno ostatnim w ciagu dnia . bo po treningu szykie bialko a przed snem wolne. przed snbem oliwa zeby spowolnic wchlanianie i po treningu bez tluszczu zeby nie spowalniac. po treningu proste ww a przed snem wogule. Najlepsza rada - daj troche carbo+wpc po treningu od razu. a potem sie cos ogarnij i wszamaj za godzinke twarog (+opcjonalnie oliwa) i lulu

Zmieniony przez - puramuk w dniu 2007-03-31 12:13:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja robie tak . po treningu ide sie wykompac i pozniej ( czyli jakies 30 min po treningu ) powoli pije ten koktajl co podalem . niestety suplementacji u mnie brak . chyba ze jakiegos gainera dokupie ?? czy w tym wypadku warto ? i kiedy stosowac ?? jesli chodzi o uzupelnienie diety to szczerze by siue przydalo , tylko w jakiej porze pic jesli udalo by mi sie kase skombinowac .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 999 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13912
ja bym zrobił tak :
po treningu odrazu wegle proste
20 min po treningu wpc
45 min po treningu ryż + twaróg + tłuszcze + warzywa
odczekac 1-2 h i spać

zamiast ryzu mozesz dać inne złożone wegle jak ci nie pasuję do tego posiłku ;-p, ale mi ryż + twaróg smakuje

Niezbędne minimum to dać z siebie maximum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 498 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 94371
jak paramuk
ja na przykład kończę trening o 20:45. Zaraz potem wypijam carbo + białko a za godzinę jem twaróg z oliwą. 15minut później łykam apteczne ZMA i idę spać.

Where Were U in '92?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Zjedz normlany poislke po treningowy, WW zlozone+bialko+wazrywa
nie zaleznie od godziny, organizm to dobrze wykorztsya

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
coolkill - a ja bym tak nie zrobil bo bym nie mogl usanac jedzat tyle na noc po treninmgu tym bardziej ze napisal ze konczy pozno trening . no i jeszcze bilans sie liczy wiec musialby nie jesc za duzo caly dzien i dopiero na wieczor sie nawpie..alac. troche bez sensu!pozdr

edit - samo carbo po treningu wystarczy w zupelnosci jezeli bilans sie zgadza. a na noc juz samo bialko+tluszcz+ew. warzywka

Zmieniony przez - puramuk w dniu 2007-03-31 15:28:08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA - OCENA, SUGESTIE, POMOC

Następny temat

Omega-3, omega-6, omega-9

WHEY premium