SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bree/ blog/ redukcja forever :]

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Nie za krótkie troche te aeroby??

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1560
Ty mi powiedz, czy za krótkie Po treningu robię zwykle 20 minut - trochę ze względów czasowych, ponieważ sam trening zajmuje mi 1h40min, ale również tu na forum usłyszałam, żebym po takim treningu nie przesadzała z aerobami. Oprócz tego raz w tygodniu chodzę na same aeroby, i wtedy już robię 45 minut.
Czekam na uwagi

Zmieniony przez - bree w dniu 2007-06-21 12:30:13

UWAGA! KOBIETA NA DIECIE! NIE DRAŻNIĆ! NIE DOKARMIAĆ!
http://www.sfd.pl/bree/_blog/_redukcja_forever_:]-t335245.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
ja robie 5-6 razy w tyg. po 70 minut...
Ty tyle nie musisz, ale 50 minut to minimum...
20 minutowe aeroby to zbyt mały wydatek kaloryczny, by był istotny dla Twej redukcji

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3126
Bree, ja na Twoim miejscu zastąpiłabym aeroby interwałami! Wyrobisz się z tym w 20 minut, niezle spocisz, będziesz miała lepsze efekty i więcej czasu dla potworków! Wiem coś o tym!

A jeśli chodzi o Twój trening siłowy, to nie chciałabyś zmienić go na coś krótszego, ale bardziej intensywnego niż to co teraz robisz? Myślę o krótkim treningu całego ciała. Jeśli chcesz to mogę wrzucić Ci mój plan? Mogę podać też linka do fajnej strony internetowej na której znajdziesz jeszcze więcej takich planów treningowych, niektóre możesz robic w domu, nawet jeśli nie masz żadnego sprzętu! Podaj tylko adres mailowy.

Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Ale HIIT nie dla kazdego sie nadaje, nie kazdy moze go wykonywać oraz nie kazdy umie go wykonywac...
tylko dobrze zrobiony HIIT daje dobry efekt w krotszym czasie...
ludzie czesto robia zwykle aeroby, udajac interwały, a wydaje im sie, że ćwicza HIITa... a robia tak, bo nie potrafia sie zmobilizowac do tak wysokiej intensywnosci wysiłku
ja natomiast nie moge robic treningu interwałowego, bo nie znam umiaru

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
po treningu siłowym 50 minut aerobów to kiepski pomysł

owszem w inne pory dnia tak ale nie po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
ja robie 70 min po treningu siłowym
ale autorka, jak odniosłem wrazenie, ma sporo czasu... dlatego moze sobie aeroby wykonywac np rano

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
a "pijesz sok" ?
ewentualnie jakieś antykataboliki po treningu czy cuś ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Podczas treningu siłowego jako napoj treningowy pije WPI...
po treningu siłowym leci HMB z glutaminą i tauryną oraz ewentualnie BCAA...
po aerobach dopijam jakies WPC...

a na cyklu to wiadomo, ze katabolizm to fikcja, ale teraz nic nie biorę

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1560
Helu myślałam nad hiitem i kusi mnie trochę, myślę, że byłabym w stanie go wykonać prawidłowo z drobną pomocą pana trenera U mnie na siłowni są też pulsometry, a sfd zaopatrzyłoby mnie w odpowiedni zasób teorii ;) Ale problem jest taki, że jest to bardzo intensywny trening i raczej nie do wykonania po siłowni, a ja mam tylko cztery poranki w tygodniu możliwe do zagospodarowania i siłą rzeczy trening siłowy musi zająć przynajmniej 3 z nich. Znowuż hiit raz w tygodniu nie wiem, czy przyniósłby oczekiwane efekty. Ćwiczenie w domu jest dla mnie niewykonalne z powodów organizacyjnych, ale chętnie zastanowię się nad zmianą formy treningu - właściwie to zastanawiam się nad tym już od jakiegoś czasu, bo w dziale trening zgłaszali już zastrzeżenia do mojego obecnego planu. Bardzo będę Ci wdzięczna za linka na adres [email protected]

Vlad nie mam pojęcia, dlaczego odniosłeś wrażenie, że mam sporo czasu, ponieważ nie mam go wcale - tak jak mówię opiekę nad dziećmi mam zapewnioną wyłącznie cztery razy w tygodniu rano między 8 i 10 i czas po treningu siłowym to jedyny moment na aeroby, dlatego nie mam szans wydłużenia ich do 70 minut choćbym bardzo chciała

UWAGA! KOBIETA NA DIECIE! NIE DRAŻNIĆ! NIE DOKARMIAĆ!
http://www.sfd.pl/bree/_blog/_redukcja_forever_:]-t335245.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny i poprawy.

Następny temat

Jaka najlepsza odżywka dla początkującego?

WHEY premium