SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

blackdream / jak zacząć, redukcja i rzeźba, powrót do formy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24404

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 538
aha no tak, w sumie bym musiała całkiem sporo wpier.... żeby miało się z czego takie wieeelkie muły zrobić. fakt... blondynka

jeszcze jedno co muszę zrobić to kupić tą wagę. może wcale nie jestem na ujemnym bilansie, dlatego nic nie leci w dół.
a mam zacząć obliczać wg wzoru moje zapotrzebowanie kcal? bo w sumie czuję że jestem zawieszona w próżni, jak nic nie leci, ćwiczę, żrę, a efektów brak, zobaczymy jak wyjdą pomiary w poniedziałek, wtedy chyba coś pomyślimy... normalnie zaklinam wagę i centymetr !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
fakt... blondynka


Waga Ci się przyda, dużo łatwiej mieć michę pod kontrolą, a to ważne jak oczekujesz konkretnych efektów.
I cierpliwości się ucz

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 538
to co z tym bieganiem i jeszcze zadałam pytanie co do oliwek tych ze słoika, niby źródło T wiec co mozna? np wieczorem do twarogu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 538
dzis trening trochę rozbudowany, musiałam coś zrobić z napływem energii, która nie wiadomo skąd się wzięła.
miska:
I owsianka (4łyżki owsa, łyżeczka rodzynek, łyżka orzechów włosk., 4 plasterki banana,1/3szkl. mleka)
II po treningu zjadłam banana bo nie wracałam od razu do domu,sprawy na mieście miałąm więc to było najłatwiej mi do zjedzenie
III pół wora ryżu, spory kawał piersi kurczaka, kawałek wieprzowiny-w postaci niby zraza, marchew surowa
IV kromka chleba z ziarnami, pasta z makreli, jajka, ogórka konserwowego,przecieru pomidorowego,pietruszki,musztardy,surówka z buraków
V kawal sera półtłustego z oliwa z oliwek, papryka czerwona

wczoraj koleś mnie dobił tekstem "du py nie zgubisz"a dziś drugi mnie zmotywował, że to niby nie pozorna jestem, bo na suwnicy wiecej wycisnęłam niż koleś (oczywiście taki o bardzo chłopięcej budowie hehe ) karuzela...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
wczoraj koleś mnie dobił tekstem "du py nie zgubisz"

za pare miesięcy sie mocno zdziwi

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 538
obym sama się zdziwiła, póki co wiara coraz mniejsza, czekam już tyle czasu na I efekty. no ale co się dziwić skoro dopiero od jakiegoś czasu jem jak jem, wyerdalam i na siłowni zapyerdalam

a jutro reset...po tygodniu dźwigania. yeah..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
dzis trening trochę rozbudowany
A wypiska z treningu?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 538
wczoraj dzień słodkiego lenistwa. cały dzien w domu, już czułam że muszę odpocząć i zwyczajnie nie robić nic.
dziś pomiary: bylo/jest
talia najwęższe miejsce: 70cm/71
najszersze 84cm/84
biodra 103cm/103
udo 61cm/61
pod biustem 76cm/75
nad biustem 81cm/82
waga 62kg/62


hehehe ja pi-zgam!!! normalnie yeah zaskakujące normalnei szokujące wyniki. pheh, beznadziejna chyba jednak jestem,moja moc poszła se w pi-zdu. spie-rdoliła.

miska:
I owsianka (4 łyzki owsa,4plasterki cienkie banana,2 orzechy włsokie,1/3 łyżeczki miodu)
II 1/2 wora ryżu, całkiem spora ilość gotowanego mięsa-kurczak i indyk,pomidor,tran
III kroma chleba razowca,kawał mięsa wieprzowego, albo zjem 2jajca,szpinak
IV ser wiejski, łyzka oliwy z oliwek, marchew starta z jabkiem-mały kawałek

trening:
-MC 3serie: 12-20kg, 12-24kg,14-24kg
-wyciskajac sztangi stojąc 13-10kg,14-10kg,12-12kg
-ściaganie drążka górnego 18-4 sztabki,20-4 sztabki,18-5sztabek(sztabki piszę,bo tam nie widze ile to jest kg, albo zasmarowane jakimś smarem, albo nie wiem)
-wypady 16-3kg,18-3kg,16-5kg
-uginanie nóg leżąc-16/18/20powtorzeń kazda z 2 sztabkami
-pompki-3 serie 16,15,10 powtórzeń-oczywiście damskie normalnych bym nei dała rady zrobić
aeroby 20 min.-rower
do tego brzyszki 3 serie po 30 powtorzen
skłony w bok z hantlem-to cwiczenie na skosy
prostowanie przedramion na wyciągu, i uginanie..(na biceps, triceps)
suwnica 18-40kg, 20-40kg,20-50kg 3 serie z szeroko rozstawionymi nogami i 3 serie z nogami do przodu wysuniętymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 538
nie wiem czy i do czego mi sie to przyda, ale w weekend obliczyłam sobie CPM i PPM. PPM wyszło 1430kcal, a CPM 2780kcal. jaki z tego morał? to ile ja mam żryć żeby w końcu sadła się pozbyć? dni uciekają a lato coraz bliżej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Waga kuchenna już kupiona?

Sposób na pompki:


"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ręczna we Wrocławiu

Następny temat

moje relacje; dieta; do oceny;

WHEY premium