SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

blackdream / jak zacząć, redukcja i rzeźba, powrót do formy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24412

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 538
dziś ide poszukać jeszcze w jednym sklepie a jak nie to z allegro kupie, jaka Wy macie wage? taka made in tesco, albo podróbke inna czy ważna jest firma? bo nie wiem czy te tańsze to one wiarygodne są. Nie sądziłam że takie coś tyle kosztuje, ale cóż poświęcę się.

a co do pompek to właśnie robię te z ugiętymi nogami, albo te z rozkrokiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
To próbuj, z czasem Ci się uda dojść do normalnych pompek.

Nie wiem o jakiej cenie mówisz, ale ja swoją kupiłam na Allegro za ok. 30zł

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 538
w sklepie widzialam za 90 zl phehe dlatego moje zdziwienie, a jaka firma na allegro? podeślesz link, z mniej wiecej podobną wagą?waży dobrze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no niestety nie ma zmiluj, albo zaczniesz wazyc jedznei albo tak juz zostanie na racji glodowej
tylko waz przed obrobka cieplna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 538
już zakupiłam, tzn. jadę właśnie odebrać i od jutra zacznę ważyć. może zrobie dzień testowy, żebym wiedziała ile jem teraz, a później pomożecie mi może zmodyfikować co nie co. to jak jest z tym moim zapotrzebowaniem? na ile kcal mam teraz ułożyć sobie dietę? na 1800 czy 1500? jaaa coś czuję że teraz zacznie się kosmos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ile razy w tygoniu cwiczysz?
Ja prawde powiedziawszy widziałabym i tak, pierw 1800kcal czyli taki teoretyczny zerowy bilans i tak jak kiedys mowialam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 538
no cwiczę ok 6x w tyg. staram sie byc codziennie na siłowni, ale nie robie tego treningu codziennie.chodzi mi o trening z artykułu "odchudzanie łopatologicznie".
mam teraz jakos bardziej zbilansować diete? tzn poobliczac ile BTW i pozmieniac co do ilości wszystko tak, aby bylo w odpowiednich proporcjach? wlaśnie odebrałąm wagę, jestem gotowa!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Dobrze by było, jakbyś rozpisywała czytelne rozpiski z treningu, bo jeśli robisz dzielony FBW, to ważne są ciężary i progres. Można trening robić i "robić".

Jeśli kalorie masz na 1800, ustaw B150, W150, reszta T, taki jest przeważnie bilans startowy. Działa już nasz forumowy dziennik posiłków http://dzienniki.sfd.pl/ możesz tu obliczać i rozbić zrzuty na forum.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 538
to jak maja wyglądać te czytelne rozpiski? bo ja tam napisalam na jakich cieżarach i ile powtórzeń. nie mam ostatnio stałego treningu, bo mialam ten Ai B z art. "odchudzanie łopatolog." Obliques, ale nie za bardzo mi on przypasował.Po treningu nie czułam zmęczenia, a jak teraz dorzuciłam inne ćwiczenia to czuje jakieś zmęczenie.

co do ważenia OBLIQUES powiedziala że mam ważyć przed obróbka kulinarną, będzie problem, bo jak mam czas to przygotowuje sobie posiłki i później dzielę na porcję, zamrażam, a jak trzeba jeść to wyciągam, następne będę ważyć przed a teraz podam najwyżej ilości po ugotowaniu, tylko czy będzie sens? zakładam że te wartości z tabel będą dotyczyły surowego mięsa.

wieczorem podam menu, teraz trening

przysiad ze sztangą 18 i 20 powtorzen po 20 kg, 16 powtorzen po 25 kg
wyciskanie na skos sztangi 14,16 powtorzeń po 12 kg, 12 powtórz. po 14 kg
przyciąganie drązka dolnego do kalty- 2 sztabki(chyba 13kg) 16,18,20 powtórzeń
prostowanie nóg 18,20,22 powtorzenia po 2 sztabki
wznosy z opadu 3 serie po 20,25 i 30 powtórzeń
plank 2,43 s.
20min rower
oprócz tego ponad trening A
wznosy nóg w leżeniu na ławeczce
twister
wznosy sztangielek 2kg bokiem z lekko ugietymi rękami w łokciach, na przemian przodem i z opadu na ugietych nogach-to na ćwiczenia barków 2 cykle po 16 i 18 powtórzeń
brzuszki na materacu, ok 200 różne..


czy pomożecie mi coś zmienić w treningu?
ten trening A i B jakoś do mnie nie trafia, wiem że jak się robi go w dużymi ciężarami to można dostać w du pe po nim, ale jak ja ćwiczę na jeszcze małych ciężarach to nie potrafię się nim tak zmęczyć.
nie miałam robić niby treningu FBW ale zastanawiam się czy zwyczajnie go jakoś inaczej nie podzielić niż zazwyczaj się robi.
Proszę weźcie pod uwagę fakt, że jeśli nie idę na siłownię to siedzę przy komputerze pracując, albo uczę się. Tak więc lepiej jak będę miała trening codziennie.
z góry dziękuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
mialam ten Ai B z art. "odchudzanie łopatolog." Obliques, ale nie za bardzo mi on przypasował.Po treningu nie czułam zmęczenia,

nie chce być niemiła, ale jeśli nie czujesz zmęczenia po TYM treningu, to znaczy, że sie po prostu opyerdalasz na ciężarach


brzuszki na materacu, ok 200 różne..
a po co tyle?

Zmieniony przez - Lady M w dniu 2011-01-11 14:49:31

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ręczna we Wrocławiu

Następny temat

moje relacje; dieta; do oceny;

WHEY premium