SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

blackdream / jak zacząć, redukcja i rzeźba, powrót do formy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24415

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 538
no dzieki wieeelkie :)
tylko jak tak sobie pisze i pisze a nikt nie mowi czy jest ok, ja robie to samo za dzien za dwa... byc moze powielam będy, a nie chce by po kilku tyg ktos powiedzial ze moj wysilek byl do d... bo powinnam zmienic to to i to.

za tydzień dostane znów mój komputer to wrzucę fotki, wtedy bedzie dopiero hehe jazda, posypią się pytania "czy ktoś uwolnił orkę hehe".

mam nadzieje ze przejdzie mi problem z żołądkiem, nic nie jem jeszcze prócz sucharków i herbaty, ale czuję sie strasznie wydymana ;)

Marshall07 za Ciebie też trzymam kciuki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
Beda foty, bedzie moj dziennik to bedziemy cos dzialac, ale mysle ze nie bedzie tak zle ;) a jezeli chodzi o ta grype to wiem co to znaczy, jak na mnie to to jest masakra, tym bardziej ze mam problemy z watroba i jak sie sypie to sie sypie wszysto :)
dziennik prowadzisz dla siebie to jest zapisanie twoich postepow, zieloni tak jak np Obli sa po to by dzielic sie swoja wiedza i ukierunkowywac twoje zmiany wiec na prawde warto sie ich sluchac.

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
No i tego... okres świąteczny jeszcze trwa - Sylwester i takie tam
Jeśli sama nie liczysz kalorii, to nam na oko też ciężko określić, czy to dużo czy mało i czy jest ok.
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 538
no wiesz 4nn nie licze kalorii bo na razie kazali mi "oczyscic miske"jesc na oko. do tego nie kupilam jeszcze wagi

szczesliwego nowego... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
blackdream ja teraz jestem tylko z doskoku, znaczy się ogranąć się muszę

Ale wiedz, że masz PRZEYEBANE za tą dezercję, więc lepiej żebyś coś miała na swoją obronę jak wrocę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 538
dobra dobra :) dzis juz jest ok

sniadanie: owsianka, 4 orzechy wloskie, jajko, 1/4 szklany mleka

II: ryba filet, szklanka brokuł, ryz brązowy, tran

III: wolowina gotowana, zupa warzywna gotowana na wodzie, ryz brązowy

IV: dopiero bedzie: ok 4 orzechy wloskie, kawal sera ze szczypiorkiem, papryka cała

HIIT rano, (rozgrzewka, 30s sprint, 45s trucht/ x3, odpoczynek czynny 5min.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 538
tzn ze zdrowiem chyba wsko ok, wiec wraca moja moc, wraz z powrotem Martucca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Robiłaś HIIT na czczo?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Blackdream, jutro rano na czczo się zważ i pomierz (talia, biodra, udo, pod/nad biustem).

Czas zacząć redukcję przez duże R

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-01-03 00:18:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 538
ołłłł jeeeee
przez duuuuże RRRRRRRRR
możesz ze mna zrobić co zechcesz

talia najwęższe miejsce: 70cm
najszersze 84cm
biodra 103cm
udo 61cm
pod biustem 76cm
nad biustem 81cm
waga 62kg
nie wiem na ile są prawdziwe te pomiary, bo jestem po tej grypie, czuje jakbym połknęła balon normalnie, staralam się pić dużo wody, ale chyba coś mi się zatrzymało.

menu na dzis:
I- jajko,natka pietruszki, owies 1/3 szklanki, łyżeczka rodzynek, łyżka słonecznika, 1/2 szklanki mleka, 1 marchew surowa (już po... tzn. zjedzone )

II ryz paraboiled 1/3 worka, piers kurczacza gotowana, surówka z kapusty marchwi pitruchy ogórka. 1 łyzka oliwy z oliwek.

III schab pieczony ze sliwka (odgotowany w wodzie), wyszedl calkiem suchy wiec chyba zrobie do niego jakis sos z pomidora albo cos ... bleee

IV wieśniak z pietruszką, tran, jajko, salatka z pomidora, szczypiorku i ogorasa kwaszonego.

moze być ??????
jem za duzo/ za malo?
juz wiem dlaczego dieta to 80% sykcesu- to nie takie proste, trudniejsze niz pójście i naćwiczenie się na siłowni.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ręczna we Wrocławiu

Następny temat

moje relacje; dieta; do oceny;

WHEY premium