SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

barkowo proble

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 593 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12352
Cześc trenuje troche czasu i mam problem z zwiekszeniem masy miesniowej na barkach moze ma zły rening

Barki cwicze raz w tygodniu oto plan treningowy
Wyciskanie za karku sztangi siedząc
Wznosy boczne stojąc (sztangielki)
Wznosy boczne w opadzie (brama)
Wznosy przodem (sztanga)

Tylko w pierwszym cwiczeniu uzywam maksymalnych obciążeń w dalszych cwiczeniach staram sie skupic na czuciu barków

Eat Right... Sleep Well... Train Hard!

Zapraszam do mojego kanału YouTube
http://www.youtube.com/user/kruszynipati?feature=mhum 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Tylko w pierwszym cwiczeniu uzywam maksymalnych obciążeń w dalszych cwiczeniach staram sie skupic na czuciu barków


No i pierwsza część zdania nie godzi się z drugą.



Przemyśl to raz jeszcze

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 593 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12352
dlaczego sie nie godzi

Eat Right... Sleep Well... Train Hard!

Zapraszam do mojego kanału YouTube
http://www.youtube.com/user/kruszynipati?feature=mhum 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3557
w zadnym treningu nie bierzesz maxa ZAPAMIĘTAJ!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1159
Michail chyba źle zrozumiałes chłopakowi chodzi o to ze pierwsze ciwiczenie robi z maxymalnym obciązeniem czyli wyciskanie sztangi za karku a reszta ciwiczeni robi tylko po to by czuc barki. moim zdaniem plan jest dobry ja takiego uzywałem i widziałem rezultaty moze tylko cos żle wykonujesz albo nie masz predyspozycji do barków i będziesz musiał włozyc więcej pracy w nie np 2 razy w tyg z zmienym planem treningowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 392 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3557
sproboj barki 2 razy w tyg z mniejsza intesyuwnoscia treningowa i z progresja:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
każde robi sie tak aby w jaikejs mierze czuć prace mieśni- to sprawa także czysto techniczna, polecam wyrzucic ostatnie z ćwiczeń, dostosowac obciażenia do poprawnej techniki w każdym/jednak raczej unikac "celebrowania ruchów"/.
i w każdym robić z progresją/regresją.
jeżeli barki rzeczywiście sa problemem to rób je na początku treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 593 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12352
Ale czy dwa razy w tygodniu to nie zawiele barki sa uznane za dużą grupe mięsniową,

Eat Right... Sleep Well... Train Hard!

Zapraszam do mojego kanału YouTube
http://www.youtube.com/user/kruszynipati?feature=mhum 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2810
Czesc Michal / dlaczego nic nie odpisujesz na mejla ? czekam na wskazowki itp / chcialem sie tylko przypomniec : ) / pozdrooo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do poprawy

Następny temat

wiosłowanie sztanga

WHEY premium