SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

proble z bf

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9121
tutaj jest moja program i wymiary chyba tez [https://www.sfd.pl/temat223992/] 

Chodzi o to ze wazac 85kg mialem body fat 14,5%,obecnie przy dietce wgleowdanowej 300-400wegli dziennie( to chyba nie duzo jak na ta wage) przytylem 5kg w 1,5 miesiaca.prolem jest taki ze bf skoczyl mi na 21%;/ kurde co jest nie tak? ja mam 4 razy w tyg kosza wiec skad ten tluszcz? czy to normalne przy masie 5 kg wiecej:/??
przyrosty bic 1cm,klata 1,5cm,pas 2cm:/:/:/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1137 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6903
ja wze wiecej i szybko lapie fat. ale metada prob i bledow wiem co i jak na mnie dziala i wiem, ze 300-400g wegli to duzo za duzo. eksperymentuj. a co do kosza to jest to trening zmiennointensywny a jako taki nie spelnia zalozen treningu aerobowego, skad inad najskuteczniejszego w paleniu fatu. tnij wegle i wstaw bialka i zdrowe tluszcze. musi ruszyc

TŚ, AF-TheCrew

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9121
pomoze ktos??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
zmniejsz ilość ww, unikaj w posiłku nocnym ww. Same białeczko+zdrowe tłuszcze.

z Dietką 3ba eksperymentować.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przelicznik

Następny temat

Poradźcie w sprawach brzucha

WHEY premium