SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zwichniecie stawu barkowo obojczykowego

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163
Witam.
W niedziele 5 maja mialem wypadek na meczu spadl na mnie zawodnik i zwichnalem staw barkowo obojczykowy. Bark mi poszedl w doł a w obojczyku efekt klawisza. W srode 8 maja mialem operacje, zespolono mi obojczyk z barkiem za pomoca płytki(nie mam zdjecia niestety) ale wyglada to tak ze wzdłuż obojczyka mam przykrecona płytke z ktorej wychodzi pręt i wchodzi do barku dzieki czemu nie jest opadniety i moze sie normalnie zrastać.13 maja założyli mi gips dessaulta na 4 tygodnie.Chciałem sie zapytać czy mogłbym ten gips zdjąć po 3 tygodniach i zalozyc stabilizator i wrocic powoli do piłki nożnej i jazdy na motorze?lub po 4 tyg ewentualnie...Dzien przed zdjeciem gipsu mam zawody w biegach i chcialbym uczestniczyć Czy ten bark mi nie wyskoczy czy cos?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575919
Pytaj lekarza prowadzącego.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163
no wlasnie z lekarzem prowadzacym nie moge bo on przyjezdza z innego miasta i robi operacje nie jaki Piecuch. Gadalem z ordynatorem to on mowil zeby to nosic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
nie możesz.Odczekaj te 4 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
fizjoterapeuta.sfd.pl Rehabilitacja sfd
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 47 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1088
Koniecznie postępuj zgodnie z zaleceniami lekarza

fizjoterapeuta sfd
___________________
Potrzebujesz porady?
Jestem dostępny tutaj: http://www.rehabilitacja.sfd.pl
od poniedziałku do piątku od 9 do 17

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163
no nie mam wyjscia:) jeszcze tylko 2tyg i 5 dni;] dziekuje za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163
wczoraj sciagnalem gips. reke juz rozprostowywuje ale bola jeszcze sciegna czy miesnie przy barku ale to wiadomo. Zrobiła mi sie rana tutaj jak mialem rozcieta skore. Tylko dziwne bo nie chce sie sama zaczac goić. Wczoraj w przychodni czyms mi posmarowali i powiedzieli ze wieczorem moge sie umyc to wieczorkiem jak sciagałem opatrunek to gazik sie przylepił do tej rany i oderwał strupa.Przykleilem sobie plaster ale nie chce sie strup zrobic nawet. Co poradzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1096 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 234774
a co możemy poradzić ? dbaj o ranę nie dopuszczaj żeby się zabrudziła i czekaj cierpliwie az sie zagoi, do obmywania ran polecam octenisept dostaniesz w kazdej aptece
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163
okej dzieki za odpowiedz;] pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163
Witam po dluższej przerwie. Bark i spolka ma sie bardzo dobrze w sumie bez pomocy lekarza bo on w ogole nie ma pojęcia chyba o takich rzeczach na wizytach tylko patrzy czy sie rana dobrze goi po rozcięciu i każe przychodzić co tydzień.Od operacji prawie juz 2 miesiace i w sumie caly zakres ruchu mam i nie odczuwam bólu zadnego. Zrobiono mi cos takiego http://imageshack.us/photo/my-images/5/988e.jpg/

I zawsze jak go pytam kiedy moge zacząc wrocić do piłki nożnej to odpowiada "spokojnie facet" Nie mowie tutaj o agresywnej grze tylko tak rekreacyjnie. 2 miesiace to juz sporo czasu, jak myślicie?

Zmieniony przez - damianek3700 w dniu 2013-06-28 20:19:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z potylicą

Następny temat

Kreatyna a podwyższony poziom TSH

WHEY premium