SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

obrecz barkowo -obojczykowa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5236

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Witam. Chcialem sie dowiedziec czy znacie moze jakies cwiczenia ktore pomoga mi mniej wiecej zakryc odstajace kosci na obreczy barkowo-obojczykowej glownie chodiz mi o okolice kolo barku w strone szyi wystaja mi takie male kostki okragle sterczace go gory i mnie to wkurza. Znajduja sie one(jeszcze raz powtarzam) zaraz obok a prawie ze na barkach te kostki. Po prostu chce je zakryc miesniami tlko jakie cwiczenia i kiedy ile razy dziennie itp itd.
pzdr i z gory dizeki za odpowiedzi.
A i jak potrzebujecie foty to pisac to wstawie(przynajmniej sie postaram)


Zmieniony przez - zaskron w dniu 2007-11-13 20:21:28

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...chodzi o to, że nie masz szans zakryć kości niczym innym

rozwój mięśni w tych okolicach oczywiście spowoduje, że nie będą one tak widoczne/wystające/ - to wszystko, jakby nie patrzec b. wiele.

klasyczny trening na barki mysle w tym wypadku także wystarczy- wyciskania, unoszenie bokiem i w opadzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
Foty mozesz dac, ale wiem o co kaman. Poprostu dowal masy, cwicz barki, z czasem sie minimalnei zakryje ale nie wiele.Poprostu tak juz jest czlowiek zbudowany i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 978 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15649
Zmasowac gore klatki trzeba, czyli wyciskanie na skosie glowa w gore i przod barkow by sie przydalo

Zmieniony przez - malysz666 w dniu 2007-11-13 20:27:45

Gdy przychodzi pacjent z dusznosciami i kaszlem widze limfangioleiomiomatoze, a nie zapalenie płuc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118


przeciez gorna czesc klatki nie jest miesniem ktory zachodiz az prawie po szyje, a mi chodiz o te kostki:
to jest schemat tylko przedstawiony na innym zdjeciu bo nie mam mozliwosci niestety na razie zrobic fotek.


czerwonymi kropkami zaznaczylem o co mi biega.Tam sa wlasnie moje odstajace kosci.
Gdzies w tym rejonie.
pzdr.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
Tez mam tam lekko wystające kości- na szczęście dużo mniej niz jak zacząłem ćwiczyć, ale są widoczne.

Potrzebna będzie Ci masa.

Plus takie ćwiczenia jak:
-wyciskanie sztangi skos,
-wyciskanie sztangielek z supinacją skos,
-wyciskanie sztangi lub sztangielek siedząc (łokcie nieco do przodu kieruj),
-szrugsy ze sztangielkami lub sztangą.

Potrzeba będzie też czasu.

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
U mnie to tez juz wyglada lepiej niz na poczatku ale szalu nie ma. Zmasuj kaptur i barki, a defekt bedzie mniejszy napewno

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
ok.A wystarczy jak bede dodatkowo robil do treningu sztrugsy bo reszta jest w planie prawie cala. A nie bede zmienial planu z powodu dwuch malych gowien. Dzieki za porady i powiedzcie w ilu powtorzeniach robic sztruksy na serie. Bede robil 4 serie dosc duzym ciezarem
pzdr.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Mysle ze mozesz kaptur cwiczyc 2-3 razy w tyg. A to jaka ilosc powt na ciebie dziala to juz musisz sam sprawdzic. Jedni preferuja 12-20 a inni typowo masowo

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
3 to za dużo w mojej opinii. Powiedziałbym, że raz w zupełności wystarczy

Rób 4 serie po 15-20 powtórzeń. W międzyczasie napinaj kaptur. Stosuj zamiennie sztangę i sztangielki.

Nie przesadzaj z ciężarem- to wymusi "rwanie" tułowiem co może skończyć się kontuzją szyjnego odcinka kręgosłupa.

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Najlepsze ćwiczenie to "zarzucanie czegoś na ramiona", ponieważ w tych miejscach nie ma mięśni i nie da sięich niczym zakryć. Podobnie jak nie zabudujesz mięśniami kolan. Oczywiście, rozbudowanie masy optycznie na pewno "schowa" te miejsca, ale "zabudować" się ich nie da. Zresztą u Arnolda też wystawały.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
co to za cwiczenie zarzucanie czegos na ramiona??
pzdr.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BOL PIETY

Następny temat

boks + siłownia hm..

WHEY premium