SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

barki priorytet

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196
witam mam pare pytan
oto moj trening od jutra

poneidziałek klata barki
środa plecy triceps
piątek barki biceps
nog nie cwicze z powodu problemow z kolanami
czy takie rozmieszczenie partki bedzie ok??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 594
.

WZL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1498
barki to dość duza partia ciała więc lepiej zrób ją w inny dzień, np.
poneidziałek klata Biceps
środa plecy triceps
piątek barki Przedramiona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Barki 2x w tyg to zle rozwiazanie.Zobacz:
barki niezle dostaja tez przy treningu klaty i plecow
Wrzuc je na osobny trening
Ale byl juz ten temat dzisiaj

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196
panowie a tak:

poniedziałek plecy tył barków

środa klata biceps

piątek barki triceps

dałoby rade tak???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Barki najlepiej osobno i dwa dni od klaty i tricepsa...Choć w sumie można też zrobić triceps po barkach.Pamiętam, że lubiłem tak trenować i akurat same barki poszły do przodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 410 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3380
dobry plan, jedz nim i dasz znac jak idzie

a jesli Twoim priorytetem sa barki, to wrzuce cos od siebie nt. treningu. Katuj je w ten dzien do oporu, najlepiej przy uzyciu sztangielek. Bardzo dobrym cwiczeniem jest podciaganie sztangi wzdluz tulowia szerokim nachwytem, super na szerokosc ramion.

powodzenia

GO HARD OR GO HOME !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
"panowie a tak:

poniedziałek plecy tył barków

środa klata biceps

piątek barki triceps

dałoby rade tak???
"


Też GIT opcja. Tzn. może być, jest sensownie, jest ok. Swoją drogą zauważysz, że prawdopodobnie po barkach zostanie ci więcej siły w tricepsie, niż po klacie. pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Ten drugi jest bardziej sensowny.
ArekPJ- chodzi ci o ten drugi?

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2010-01-10 17:54:36

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196
dzięki panowie za pomoc
chcialbym podciagnac barki do przodu bo są moją slabą stroną do tego wąska obręcz barkowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Pamiętam, że wcześniej miałem taki trening, który polegał na zmienianiu ćwiczeń...tzn. co tydzień inny trening, ćwiczyłem splitem ale tak jakby na barki były dwa zestawy ćwiczeń. Na jednym treningu koncentrowałem się na wyciskaniach, na drugim na wznosach....Barki zdecydowanie poszły w końcu do przodu. Może warto spróbować.
Gdzieś tam na forum jest też trening Mawashiego"porusz swoje barki" i art Krzycha na ten temat. Swoją drogą jest jeszcze eksperyment na barki no ale...ciężka to sprawa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o sprawdzenie planu.

Następny temat

potrzebna rada od profesjonalisty

WHEY premium