SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klatka barki priorytet

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 135 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9106
pasuje mi trening troche przeksztalicic i jak ktos ma ciekawy system to niech tu pisze.
chodzi mi tylko zeby rozklad dni rozpisac dla treningu z priorytetem na barki i klatke w cyklu masowym.
doboru cwiczen nie potrzebuje


Zmieniony przez - cantona4 w dniu 2014-12-30 09:48:01
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Masz tematy podwieszone - poczytaj sobie. Na pewno znajdziesz coś ciekawego dla siebie.

A tu nie napisałeś nic o sobie - brak ankiety działu!!!!! - więc i pomocy nie będzie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 135 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9106
obwod kostki i grubosc faldy za uchem tez wam trzeba do takiego pytania?
wypelnilem tylko niektore, mam nadzieje ze to pytanie juz zadac moge

****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK: cantona4
PŁEĆ: chlopok ze wsi
WIEK: 23 lata
WZROST: 190
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: 2lata

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 84
OBWÓD RAMIENIA: 43
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 80


****POMIARY SIŁOWE****************************************

PRZYSIAD TYLNI: 150
MARTWY CIĄG: nie robie bo mam szlaban do konca roku
WYCISK SZTANGI NA ŁAWCE POZIOMEJ: 140

****CEL*************************************************

INTERESUJE MNIE MEZOCYKL [np. 2-3-4 cykle 4 tygodniowe] : interesuje mnie rozklad dni i warianty priorytetowe poprawienia klatki piersiowej i barkow wedlug opinii forumowiczow

MASA JAKOŚCIOWA

INTERESUJE MNIE CZAS TRWANIA W TYGODNIACH : 6-8tyg

****STAN ZDROWIA*****************************************

ALERGIE: na napinaczy

****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: TAK


****DIETA*************************************************

JAKĄ DIETE PLANUJESZ W NOWYM MEZOCYKLU: kwasniewskiego
ILOSC BIALKA NA KGMC NA START: 2,5
ILOSC TLUSZCZU NA KGMC NA START: 1
ILOSC WEGLOWODANOW NA KGMC NA START: 3,5


Zmieniony przez - cantona4 w dniu 2014-12-30 11:05:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Dalej nie napisałeś najważniejszych rzeczy. Ile sesji treningowych w tygodniu planujesz robić? Które obszary tej klatki i barków masz odstające?

A za kolejne szydery wlepię Ci bana - i nie będzie on krótki.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777963
Człowieku masz dwa lata stażu i nie potrafisz sobie partii podzielić ?

Uprawiasz sport i wpisujesz dietę kwaśniewskiego ?

powodzenia

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 135 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9106
nie ma znaczenia ile sesji, chce posluchac roznych wariantow ktore zadzialaly u kogos. lubie eksperymenty. nightingal bok barkow do poprawy i srodek klatki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
A robiłeś np. takie ćwiczenia jak wyciskanie ściskające - na klatkę?


Co do naramiennych - to zazwyczaj wystarczy poprawić technikę ćwiczeń i skok wyglądu tej partii jest niesamowity.

Priorytety - przy kulawej technice i niewielkim stażu oraz doświadczeniu zazwyczaj są ślepym zaułkiem.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 135 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9106
robilem jedna hantla takie wyciskanie, tu nie chodzi o technike bo barki troche waskie przez uklad kostny i jest to sprawa genetyczna, nie traktujcie wszystkich jedna miara.

Zmieniony przez - cantona4 w dniu 2014-12-30 11:54:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Nie traktuję wszystkich jedną miarą. Po prostu wiem ile się da zrobić w 2 lata i jakie są najczęstsze powody słabszych efektów.

A co do priorytetów to sposobów na nie jest mnóstwo. Od multiplikowania treningu jakiejś partii po przemyślane metody intensyfikacyjne lub nawet metody uderzeniowe. Wszystko to znajdziesz tu na forum. Opisywanie tego po raz n-ty nie ma sensu.

Zanim jednak weźmiesz się za priorytety odpowiedz sobie na pytanie czy czujesz pracę tych odstających mięśni. Jeśli nie potrafisz ich napinać odpowiednio w trakcie wykonywania ćwiczeń (ćwiczenia kulturystyczne właśnie służą do ich odpowiedniego napinania a nie tylko do samego przemieszczania ciężaru). Jeśłi odpowiedź bezie NIE - to już wiesz gdzie szukać przyczyny tych braków.

edit. Nie da się robić wyciskania ściskającego jedną hantlą - to tak żebyśmy mieli jasność.

Zmieniony przez - nightingal w dniu 2014-12-30 12:05:38

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 135 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9106
ok bede szukal, cos mi sie wkrecilo chyba ze na forum uzyskam informacje. zdrowia szczescia pomyslnosci w nowym roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Moglibyśmy sobie poważnie podyskutować jakbyś wypełnił całą ankietę - włącznie z obwodami ciała, opisem treningu, który robiłeś do tej pory. A tak to sobie można powróżyć z fusów od herbaty.

Już któryś raz tłumaczę. Priorytet na daną partię można położyć w bardzo różnorodny sposób. A układ trenowanych partii w tygodniu to kwestia wcale nie najważniejsza. Można nie zmieniać dotychczasowego układu i ilości treningów, tylko zastosować odpowiednie narzędzia treningowe i będzie priorytet. U Ciebie nie mamy nad czym dyskutować, bo nie wrzuciłeś żadnych konkretów. A opisywanie wszystkich możliwości to strata czasu. Wiele na ten temat znajdziesz używając wyszukiwarki.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hantle vs sztanga

Następny temat

Rozpiska planu treningowego do koszuli wyciskaniu leżąc...

WHEY premium