Miesiąc temu pewien fan zapytał Briana Shawa, jaka jest jego opinia na temat dokumentu o weganizmie ”Game Changers” i jednej z jego największych gwiazd - Patrika Baboumiana, znanego również jako najsilniejszy weganin świata.  

Brian, który je mięso właściwie w każdym posiłku, odpowiedział, że dokument nie przekonał go i rzucił wyzwanie Patrikowi, by udowodnił swoje rekordowe wyniki. Zaprosił go do swojej gigantycznej domowej siłowni w USA.

https://youtu.be/5BJisr5eumU

Baboumian szybko odpowiedział i zasugerował, aby zmierzyli się ze sobą w pojedynku na maksy. Ale Brian uświadomił mu, że jego propozycja nie była otwartym zaproszeniem na pojedynek “kto podniesie więcej”, tylko zademonstrowaniem rekordów Patrika, którymi chwali się w filmie. Poza tym panowie owszem mogą się zmierzyć w przysiadach, ale na warunkach Briana. Nie ma mowy o żadnych stabilizatorach czy taśmach na kolana. Teraz czekamy na odpowiedź Patrika, czy przyjmie zaproszenie do USA. Czy wegański siłacz Patrik Baboumian okaże się silniejszy? Czy też zobaczymy, jak Brian Shaw, najsilniejszy człowiek świata, cieszy się zwycięstwem? Mamy nadzieję, że nie będziemy musieli długo czekać, aby się dowiedzieć.

https://youtu.be/K1_a9kz2bJg

Komentarze (8)
Quaras

Ten Turek co zgubił maszynkę do golenia. Uważa że jest silniejszy niż SHAW ?haha W takim razie czemu nie startuje w zawodach? Tylko nagrywa filmiki gdzie ćwiczy z ciężarami które można spotkać na co drugiej siłowni ...?

0
lordknaga

bo on teraz jest takim samym internetowym powerlifterem jak modelki za na instagrami, pierdzieli glupoty online i za to mu placa.

4
anubis84

Kolejna wojna mięso warzywa, no moze niedługo to ucichnie

3
lambaja

@anubis84 - wojna najlepiej się sprzedaje, przecież nie rzeczowa dyskusja. Wystarczy spojrzeć na politykę.

0
anubis84

Za dwa miesiace będzie cisza już :-)

0
kinga93

Już ucichło, a ledwo minął miesiąc.

0
domosos

No i po aferze, mięsno warzywnej :-) Zostało po staremu.

0
skorupski

To tak samo jak bokserki kontra slipy, każdy ma swoje racje.

0