SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

a jak zmniejszyć mięśnie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 40251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
2. Ale się kopnąłem - b:w 1:4 !

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eee... no to serek odpada...
poszukam czegoś. dzięki!

maga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Ale może być serek na słodko - np. z bananami - są dobre do szybkiego dostarczenia glukozy do mięśni.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem jogger jak możesz raczyć się tym olejem. okropnie mnie mdli podejrzewam że to była pierwsza i ostatnia łyżka.

znów pojawiło mi się pytanie bardziej dla speców od żywienia.
chodzi mi o proporcje białek węgli i tłuszczów do dziennego rozkładu ale konkretnie w mojej sytuacji, czyli przy nabudowywaniu góry i zmniejszaniu dołu. wieczorem buduję górę. posiłek po ćwiczeniach - to b:w w stosunku 1:4. tyle wiem. ale co rano gdy zmniejszam dół...
potrzebuję wskazówek co do śniadania [raczej lunchu bo pierwszy posiłek jem ok. południa] i do obiadu.
będę wdzięczna

maga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
halo?
mówi się

maga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Zamiast oleju lnianego może być kilka kapsułek tranu (można tanio kupić w 'zdrowych żywnościach') - omega3 - i np. 2 kapsułki oleju z wiesiołka (Oeparol): jest to omega6, również kwas tłuszczowy niezbędny dla organizmu.
Jeśli chodzi o proporcje, to moja opcja (właśnie ją stosuję) to 1:1 w pierwszym posiłku, 1:2 w przedtrenigowym, z tym, że w/w wyłącznie złożone (w pierwszym zielone warzywa plus odrobina kaszy lub 2-3 ziemniaki pieczone ze skórką - ze względu na IG - a w drugim musli własnej produkcji - bez żadnych owoców kandyzowanych - za to z białkiem w proszku o smaku czekoladowym )

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Zmieniony przez - jogger w dniu 2003-08-11 15:59:31

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czuję sie zainspirowana


maga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale zaraz zaraz to całkiem bez sensu. u mnie by wyszło że na śniadanie zjem kasze z warzywami [zamiast kaszy chyba może być ryż z warzywami albo makaron ugotowany na pół twardo z np. fasolą - chodzi o ten posiłek w/w+b 1:1] a na obiad [przed wieczornym treningiem 1:2] musli... to trochę nie pasuje.

maga



Zmieniony przez - maguta77 w dniu 2003-08-11 18:15:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
jeżeli ryż to brązowy,a jak makaron to razowy wszystkie mają niskie ig
jeżeli Twoim celem jest redukcja wagi,najlepiej wybieraj produkty najmniej przetworzone,a płatki owsiane nadają sie idealnie przed treningiem ponieważ,ww z nich uwalniaja się powoli zapewniając stały dopływ energii

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie, moim celem nie jest redukcja wagi.
ktoś ma pomysły na obiad, przed treningiem przecież nie będę wcinać płatków no i pozostaje mi kwestia obiadu w dzień bez wieczornego treningu. boshe jakie to wszystko skomplikowane....

jogger a ty te płatki tak na sucho?

tak, wiem że to foum fitness ale nie chce mi sie nowego posta zakładać...


pozdrawiam tych którym się chce
czytać


maga
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co sadzicie o tym treningu? proszę o wypowiedzenie się...

Następny temat

Cellulit

WHEY premium