SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

a jak zmniejszyć mięśnie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 40249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Jak to nie będziesz, przecież wszyscy wciągają płatki właśnie po to, żeby mieć energię na ćwiczenie owej góry . Ja sypię do słoika ok. 5łyżek musli (fakt, że płatków owsianych więcej niż innych), do tego 2łyżki proteiny 80% i rozrabiam z jogurtem naturalnym, dla lepszego wchłaniania (pałeczki kwasu mlekowego!).

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
płatki to ja mogę na śniadanie tylko wtedy musza być proporcje 1:1 nie?

zobacz co wydumałam
śniadanie czyli lancz [po rowerze i po tym całym głodowaniu na zmniejszenie dołu]
*jogurt owocowy 125g, biały ser chudy 90g (200 kal 1:1)
obiad
*sałatka z makaronu 100g, sera białego 90g, groszku zielonego 100g, pomidora 150g (500 kal 1:2)
[co drugi dzień jest trening góry czyli robimy górę ]
a po treningu
* szklanka koktajlu mleczno-bananowego (240 kal 1:4)
no i jeszcze wczesna kolacja na którą nie mam pomysłu...



maga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 929
moje 3 grosze: przy braku niedoboru kalorii (a rozumiem, ze wlasnie tak ma byc - nie chcesz schudnac na gorze) trudno bedzie osiagnac katabolizm miesni. Szczegolnie na rowerze - dzialaja wytrzymalsze wlokna - trudniej je odpowiednio wymeczyc. Nie zdziwilbym sie, gdyby nastapil rozwoj miesni, zamiast atrofii Dodatkowo niebezpieczenstwo kontuzji/przetrenowania.
Poza tym skad taka pewnosc, ze to na pewno SAME miesnie: 20km 3x/tydz to nie tak wiele (nie przyjmuj tego jako krytyki!!!), a na pewno za malo by mocno rozbudowac miesnie. Raczej wymodelowac. Pewnie kazdorazowo 1godz (20km/h) lub okolice. Napinajac udo widzisz WYRAZNIE grupy miesniowe, "wybrzuszenia" i trudno "cos" wtedy chwycic do reki? Pamietaj tez, ze kobiety maja sklonnosc do odkladania T w tych okolicach w pierwszej kolejnosci. Jesli tak jest w Twoim przypadku, to zostanie on spalony w ostatniej :-[

Jesli to jednak T i nie chcesz silowni -> dluzsze wyprawy rowerowe (np. 2godz zamiast 1). Jesli miesnie -> rozbudowa gory (tez jestem uparty :-]) Na pewno nie zaszkodzi, a mysle ze wrecz przeciwnie :-]]]]
Ale to Ty decydujesz.


pozdr,
mbik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
już ja mam taki dziwny organizm że zaczyna odkładac tłuszcz jak jem ok. 1500 kal/ dziennie. dla mnie normalna granica to 1200 kal.
co do nóg no może jest tam jeszcze trochę tłuszczu ale naprawdę tyle co trzeba żebym mogła normalnie funkcjonować jak kobieta i wolałabym tracić z mieśni [czuć że to mięśnie, jak chwycę fałd skóry w palce to jest prawie idealnie tylko skóra]
a co do góry
no przecież już nie marudzę że nie będę jej ćwiczyć. wolałabym tylko przybrać w biuście a nie w ramionach. uf.

od dwóch dni bardzo szybko się męczę na tym rowerze. przypisuję to zwiększonej prędkości, ale dystans mi się przez to skrócił.

maga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4819 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11880
maguta
łelkam bek

ej ja Ci już kiedyś mówiłem, że troche mięśni nadaje kobietom kobiecych kształtów? moim zdaniem lustro ci wyolbrzymia mięśnie - tak jak mi
wklej fotke to ci powiem czy jest bardzo źle

jołki połki

jołki połki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
z tymi zdjęciami to niezły pomysł,ludzie przeważnie mają fobie na punkcie swoich sylwetek(i rozumiem to),najlepiej oko fachowca może ocenić obiektywnie czyjąś sylwetkę

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zadaję konkretne pytania a wy mi tu zdjęciami oczy mydlicie zamiast odpowiadać. proszę sobie zwizualizować przecież są wymiary w profilu klubowym.
[btw] nie wiem jak można mieć fobię na punkcie swojej sylwetki tzn. że mają strach przed własnym odbiciem w lustrze? coś ci się pomyliło chyba...


maga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4819 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11880
nie ale skoro jesteś wysportowana, naszym zdaniem przesadzasz z tymi nogami

jołki połki

jołki połki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4819 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11880
no widziałem profil... ja mam 56 na teraz w udzie i wyglądam jak bociek... coprawda jesteś niższa, ale napewno źle nei wyglądasz z 49 cm...

jołki połki

jołki połki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816

arni ja ci powiem że ja wyglądam nawet ślicznie...
ej, no to dowiem się jakie powinny być proporcje b:w/w na kolację czy nie?

maga
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co sadzicie o tym treningu? proszę o wypowiedzenie się...

Następny temat

Cellulit

WHEY premium