SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak zmniejszyc obwod ud

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4188

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 913 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24282
Witam, tak jak w temacie jak zmniejszyc z powodzeniem obwod ud, bo genetcznie od zawsze mam grube uda i ciezko kupic mi dobre fajne spodnie, a w pasie zawsze duzo luzu mi zostaje, tylko problem z tymi nogami ;/ ale na nich nie duzo jest tluszczu w tym problem i nie wiem jak sie zabrac zeby poszly obwody z miesni.

Waga : 88

Wzrost : 183

Obwód klatki : 112

Obwód ramienia : 41

Obwód talii : 87

Obwód uda : 65

Obwód łydki : 42
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 548 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6397
Raczej nic z tym nie zrobisz. Takie geny i tyle.
1

Dzień bez treningu to dzień stracony...
ZAPRASZAM NA BLOG - FITNESS, IRONMAN, KARATE
http://bartoszdabrowski.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 545 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2926
Imć na forum jesteś 2 lata a dalej takie głupie pytania? Z ud można schudnąć w taki sam sposób jak odchudza się ucho. Gdyby był tam tłuszcz to wiadomo redukcja całego ciałka ale raczej będzie mięcho samo więc nic nie poradzisz.

/pzdr

Pomogłem? Walnij SOG'a!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 913 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24282
to miecho jak zbijac ? przetrenowywac? jak tak to po prostu wyprosty,przysiady do max powt robic czy jak ? i czy jakies cwiczenia bardziej popala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 545 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2926
Nie no stary doje^%$# do pieca teraz z paleniem mięśni...

/pzdr

Pomogłem? Walnij SOG'a!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 913 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24282
nie chce miec takich duzych ud, nie kazdy chce miec 70-80cm w udzie ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 545 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2926
spoko spoko 65 a 80 cm to jest jednak różnica. A jak chcesz palić mięśnie to sobie rób co chcesz twoje zdrowie. Ja tam niczego tak głupiego doradzać nie będę.

/pzdr

Pomogłem? Walnij SOG'a!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kurczak

Następny temat

Dieta do sprawdzenia 75kg

WHEY premium