SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"trening siłowy bez sprzętu" - dobra metoda

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 95689

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Trening na pewno zupełnie inny i warto się o nim dowiedzieć. Może nie zastąpi siłowni, ale już samo namawianie do ćwiczeń i propagowanie sportu - jest godne uznania.

Opisuj swoje wyniki, będzie cenny materiał.

Powodzenia

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1039
Ciężko bedzie ze skanami ja mam zwykłą drukareke a rodzice nie chcą mi kupić skanera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
musisz inaczej ze starymi gadac.Nie umiesz rozmawiac rodzicami. Ja zbajeruje i juz.Troche techniki
Ja sobie ja wypracowalem przez cale zycie wiec nie ma takiej rzeczy ktorej bym nie zalatwil ze starymiALe to tak na marginesie. Jak ci starzy nie kupia to zbieraj i kup skaner abysmy dostali materialy z tej ksiazki
pzdr.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5386
popytaj moze kumpli :P
nie zgodze sie ze ten trening silowni nie zastapi.
przyklad: wakacje sie zblizaja dajmy na to jedziemy nad morze do powiedzmy miedzyzdrojow i ktory z was bedzie tam szukal silowni? :P nie jestem zadnym hardcorowcem ale po sniadanku turystycznie chetnie bym troche pomachal. nie wiem moze cos ze mna nie tak ale jak dotad wyjezdzalem sie zabawic i nie przeszkadzalo mi to zeby rano np. po plazy pobiegac.
stad moja prosba o te skany.

only a king would do anything to protect the kingdom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1039
Popytam kolegów w poniedziałek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 236
Jak dla mnie to ciekawa pozycja, zwłaszcza na lato. Jednak uważam że nawet gdybym jadł po 10 kilo drożdży dziennie to bym takich przyrostów nie miał ;P Wiadomo że na wstępie efekty są ładne ale jaa od 3 miechów ćwicze w domu (hantle po 10 kg, drążek, teraz dojdzie sztanga i od ćwiczeń z wykożystaniem własnego ciała nie stronie!!! czyli też coś z tego treningu u siebie mam) i po 3 miesiącach mam niewiele większe efekty niż tu po jednym. Narazie szkoda mi na to kasy i wole kupić kolejnego mass'a. Może starszych nakręcę na tą książkę ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3386
ja tam ci trening idzie?? opisuj cześciej wrazenia z treningu bo ciekaw jestem tej metody

--------------------------------
Sukces rodzi się w głowie.
--------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1039
Trening idzie bardzo dobrze, a postępy, jak mówiłem, będe opisywał co miesiąc(ok. 9 czerwca nastepne zdjecia i wyniki)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1882
no to czekam/y na new zdjecia wbrew pozorom 3mam kciuki;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1039
wklejam zdjęcia nie pisać
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jaki kąt nachylenia??

Następny temat

Pomoc - HST

WHEY premium