SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"trening siłowy bez sprzętu" - dobra metoda

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 95685

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3386
a stosujesz tez diete zawartą w tej ksiazce czy nie??

--------------------------------
Sukces rodzi się w głowie.
--------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eee chyba nie dałeś skana całej książki szkoda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 152
bedzie pozostala czesc ksiazki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1039
Już biore się za skanowanie pozostalej części jak zeskanuje to przesle dla "Taliba2012" on to mam nadzieje wszystko zrzuci.
A co do diety to nie zupełnie tak jak w książce ale jem częściej i więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1039
Mam jeszcze pytanie. Czy ktoś będzie trenował tą metodą? jeśli tak to niech opisuje tu swoje postępy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 350
Ja będę :) Jutro zaczynam trening więc za miesiąc podrzucę dwie pierwsze fotki PRZED/PO...

//jakbyś zeskanował wszystko to mogę to złożyć w jeden plik *.pdf i wrzucić na serwer. Myślę, że to by było najwygodniejsze rozwiązanie(ewentualnie OCR-em potraktować). ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1039
Postaram się za kilka dni podesłać ci reszte skanów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1882
Adam kosa zwracam honor widze ze zaiwaniasz;) Ci wszyscy ludzie powinni cie zasypac sogami za te skany. A ksiazke przejzalem w empiku jest niezla, wielkiej masy na tym sie nie zbuduje ale sporo sily mozna nabrac tak jak to ze wszystkimmi cwiczeniami z wykorzystaniem wagi ciala. Czekam na dalsze zdjecia z Twojego treningu. Powodzenia. A jak ktos by sie wkrecil to tutaj jest cos podobnego http://www.bodyweightculture.com/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3386
Mógłbym prosić o te skany.
Mój email: [email protected]

--------------------------------
Sukces rodzi się w głowie.
--------------------------------

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jaki kąt nachylenia??

Następny temat

Pomoc - HST

WHEY premium