SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"trening siłowy bez sprzętu" - dobra metoda

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 95728

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 288 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2673
ale ty ziom nie rozumiesz jednej sprawy
z poczatku zawsze idzie ladnie siła

,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1039
Wiem otym że z początku wszystko przychodzi szybciej
Ale poczekajmy na późniejsze rezultaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4004
Ja bym był daleki od wiary we wszystko co piszą. A już na pewno nie w to, że bez sprzętu lepiej i szybciej, w ogóle och i ach. Chcą mieć duży zysk ze sprzedaży to wiadomo, że nie napiszą, że trening jest do niczego. A AdamKosa trąci trochę reklamą

W zdrowym ciele zdrowe cielę
http://www.sfd.pl/temat328581/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1039
Dobrze ja nie będe więcej juz pisał tym którzy i tak nie chcą wierzyc w skutecznosc tej metody . Po prostu dajcie mi troche czasu na wypróbowanie jej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
Niema to jak poczuć 100kg na sztandze i zrobić serie
aby robić ten plan z książki bym musiał mięć kzesła ze stali aby się niezabić
ciekawe co z tego będzie, powodzenia AdamKosa

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1882
wklejaj wklejaj, wklej moze teraz i potem za dajmy na to 3 miechy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1039
Będę wklejał co 3 miesiące
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4004
Foto wklejaj regularnie, bo to że sobie cyferki będziesz zwiększał nie nadaje zbytniej wiarygodności temu treningowi.

W zdrowym ciele zdrowe cielę
http://www.sfd.pl/temat328581/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1882
Wklej teraz. Musi byc jakies przed i po. Jestem zwolennikiem takich treningow(funkcjonalna sila miesni ponad "sucha" masa itd) i jezeli niejestes jakims sciemnionym wydawca/promotorem to bede Ci kibicowal. Wiec lepiej by bylo dla Twej wiarygodnosci jakbys zapodal teraz jakies zdjecie.Powodzenia i konsekwencji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1882
Dobra wlasnie sprawdzilem twoje wypowiedzi, ech no szkoda.Naprawde mialem nadzieje ze ktos to naprawde stestuje a tu widac ze ty nie robisz na forum nic innego jak tylko promujesz ta cholerna ksiazke;)Pozatym widzialem ze jest Twa wupowiedz w jakiejs ksiegarni netowej. Coz mam nadzieje ze przynajmniej dobrze Ci placa za ta promocje.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jaki kąt nachylenia??

Następny temat

Pomoc - HST

WHEY premium