SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata Na Lato 2018 wg Viki moduł III

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20383

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7296 Napisanych postów 12492 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87761
Ha ha dziewczyno z podaniem sztangi i dłuższym przytrzymaniem na wyproście zawalczyła byś na 47,5kg ale nie namawiam .Słuchaj co mówi Twoje ciało to jest tylko dodatek do tego co robisz.
Ale siłe to Ty masz
Pompa!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Siła jest, ale i duży handicap. Bez treningu ukierunkowanego na WL osiągnięcie takich wyników jest stosunkowo trudne nawet dla faceta
I nie piszę tego by usprawiedliwić swoje marne 5x75kg
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12971 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607804
Wycwiel, Szajba dzięki Dopiero dziś odkryłam, że nogami tez można wyciskać, tzn. pomagają, bo tak to tylko rękami
Poza tym zawsze miałam duże ciężary w WL w porównaniu z innymi dziewczynami Kiedyś zrobiłam cykl treningowy na klatę i braki z rocznego planu Thiba i później podejście do maksa i poszło 60kgx1, ale to dawno było

Wycwiel poza sezonem startowym pewnie bym spróbowała, ale teraz szkoda ryzykować, bo bicki mam naprawdę mocno przeciążone (praca na przeszkodach). Boję się, że w końcu coś się zepsuje na dobre, bo na razie to takie stąpanie po krawędzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Podejrzewam ze w koncowym wyniku tego modulu bedziemy prawie równo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
sporo zależy od tego czy Szajba zrobi rozpierduchę w planku taką jak w wykrokach , bo na razie zadziałał na niekorzyść Viki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
No nie pisalem ze w czolowce rowno tylko ogolnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
no ja też o tym pisałem, teraz macie z Viki w miarę równo, bo dominujecie w innej konkurencji
ale po wejściu smoka Szajby w wykrokach zmieniają się diametralnie udziały procentowe i Viki na tym traci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12971 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607804
Drazekm pewnie będzie równo, ale Szajby w wykrokach to juz raczej nikt nie dogoni Ja nawet nie widze sensu robienia wykroków przez godzinę, wolę trening biegowy
Zostaje mi jeszcze plank, choć na jakąś dużą poprawę nie liczę.


kabo9
no ja też o tym pisałem, teraz macie z Viki w miarę równo, bo dominujecie w innej konkurencji
ale po wejściu smoka Szajby w wykrokach zmieniają się diametralnie udziały procentowe i Viki na tym traci




Tak, Szajba zdominował konkurencję zdominowaną przeze mnie


Zmieniony przez - Viki w dniu 2018-06-23 20:18:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7296 Napisanych postów 12492 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87761
Viki
Najważniejsze żeby sobie nie zaszkodzić w startach dla Ciebie właściwych .
Bądż wyrozumiała i daj wygrać chłopakom bo Ciebie w końcu znienawidzą
Ale w pompkach bądż jak pitbull
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12971 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607804
Wycwiel w pompka będę walczyć - jak zawsze
Mają Panowie szczęście, że biegi są priorytetem i mam napięty kalendarz startowy, bo inaczej włączyłabym jakiś dobry film i spróbowała pobić Szajbe w wykrokach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KRATA NA LATO 2018 WG JSDOLAN5 moduł 3

Następny temat

Krata na Lato 2018 moduł III miesiąc czerwiec

WHEY premium