SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata Na Lato 2018 wg Viki moduł III

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Nie kokietuj, tylko próbuj Sprawdzimy co znaczy "nieskończoność"

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
_Szajba_
Nie kokietuj, tylko próbuj Sprawdzimy co znaczy "nieskończoność"

Zlitujcie sie nad Kabo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12971 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607804
Szajba nie ma takiej opcji. Kabo nie musi się martwić Napisałam, że ostatnia próba i zdania nie zmienię, nie po to ładuje kasę w plan treningowy żeby nie realizować założeń z powodu wyroków do konkursu. Raz ze nie mam na to czasu, a dwa - po bieganiu bez sensu bo nogi zmęczone, przed bieganiem efekt taki, że tempo biegu i jakość treningu spada. Kolejna próba może się odbić negatywnie na niedzielnym starcie i po co? Wolę za tydzień powalczyć na 12 km górskiej trasy Trener mi tłucze do głowy ciągle o regeneracji więc staram się go słuchać Konkurs to tylko zabawa i dodatek.

Poza tym i tak nie mam czym nagrać - w obu aparatach limit do 20 min. Aa na telefonie za mało pamięci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12132 Napisanych postów 30542 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131011
Viki - a ja biedny myślałem, że plan treningowy i doradztwo masz za piękne oczy!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Viki, ja absolutnie nie namawiam. Nie leży to w moim interesie
2

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12187 Napisanych postów 22027 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627552
Viki, ale podejście typu "włączyć film i zasuwać z wykrokami" bardzo mi się podoba. Aż się dziwię, ze Szajba z nudów nie umarł przez tą godzinę... Jakiegoś audiobuka bym sobie włączyła.
U mnie jeden Młody ma obowiązkowe 30 min dziennie jakiejkolwiek aktywności fizycznej - to ostatnio próbował iść na siłownię z książką, zaraz po odebraniu swiadectw - biała koszula i te rzeczy (pewnie planował siedzieć na rowerku i czytać). Chwyciłam go dosłownie na progu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12971 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607804
No na mnie bardziej niż ilość wykroków wrażenie zrobił czas, umarłabym

Wrzucam plank, dwa filmy. Pierwszy z wczoraj drugi z dzisiaj.
Wczorajszy kiepskiej jakości - nagrywany z samego rana i pomimo włączonego światła słabo widać, na dodatek znowu stopy wyszły poza kadr. Dzisiejszy troszkę dłuższy i lepszej jakości, ale zaczełam się telepac jakbym miała jakis napad (widac dobrze na stopach ) co w połączeniu z bolącym barkiem sprawiło, że trochę mi pozycja opadła. Ja tego nawet nie czułam, czułam tylko że się trzęse i bardzo sie zdziwiłam, że tak to wygląda na filmie.

Ze względu na mocny ból prawego barku więcj prób nie przewiduję, w sobotę start i ręka musi być sprawna.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12971 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607804
I jeszcze pomiary. 2 cm różnicy nie robią, ale z barkami miałam problem - jak mierzyłam nad cyckami to mam wrazenie, że to nie był środek barków i wyszło mniej. Jak mierzyłam w srodku barków, to znowu centymetr nie był w lini prostej, bo musiałm biust ominąć Takie tam dylematy kobiety A wogóle to mi się centymetr zepsuł bo Młody urwał ta metalową końcówkę i ten pierwszy centymetr ma trochę mniej niż 1cm - to tak na fali ogólnego czepiania się w tym dziale o szczegóły















Zmieniony przez - Viki w dniu 2018-06-28 14:49:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Jeśliby się już czegoś czepiać, to nie tych klku milimetrów na miarce, a tego że nie widać na zdjęciu złączonych dłoni

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12971 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607804
Szajba a pytałam o ten pomiar jak ma wyglądac i nawet prosiłam o jakieś zdjęcia przykładowe, bo nie ogarniam, nigdy się w barkach nie mierzyłam. W każdym razie jakbym sie nie ustawiła to wychodzi pomiędzy 107-109cm.



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KRATA NA LATO 2018 WG JSDOLAN5 moduł 3

Następny temat

Krata na Lato 2018 moduł III miesiąc czerwiec

WHEY premium