SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata Na Lato 2018 wg Viki moduł III

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20385

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12971 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607804
Nie wiem co można by zrobić ze stopami żeby oszukać Na szczęście to nie jest ostatnia próba, mam nadzieję że kolejne będą dłuższe i nagra się cała sylwetka. Zawsze jak przelaczam na nagrywanie to zmniejsza się kadr, wydawało mi się że obejmie całość, ale za długa jestem W poniedziałek planuje kolejne podejście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Nie nie nie!!
Tutaj Viki nie chodzi o Ciebie!!

Zresztą sędzia zaliczył (bo chyba Kabo teraz rozdaje karty)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12132 Napisanych postów 30542 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131011
panteon
Nie nie nie!!
Tutaj Viki nie chodzi o Ciebie!!

Zresztą sędzia zaliczył (bo chyba Kabo teraz rozdaje karty)
To były takie żarciki - panteon zaczął a ja się dołączyłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Viki gratulacje . Wykroki i plank pierwsza klasa . Kabo muszę powiedzieć ze strasznie nudne ćwiczenia wymyśliłeś jak tak dalej pójdzie to te próby po pół godziny będą trwały . Ja sie muszę jakoś streścić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Im dłuższe próby, tym większe różnice pomiędzy zawodnikami!
Czytelniejsze różnice..
Gdyby tak wykroki robić przez godzinę, to by jeszcze różne strategie były!!!
(Szajba by po prostu robił przez godzinę non stop)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Viki nie znam sie na technice plankow i nie wiem czy dobrze doradze, ale wydaje mi sie ze lokcie mialas wysuniete przed barki w kierunku glowy co chyba utrudnia cwiczenie bo bardziej angazuje brzuch i krzyz zauwaz ja mam lokcie dokladnie w pionie pod barkami co pozwala mi czesc wagi oprec wlasnie w tym punkcie,jak pisalem po mojej probie w ogole ne czulem zmeczenia w brzuchi iledzwiach a tylko w czworkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12132 Napisanych postów 30542 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131011
Też to zauważyłem ale nie miałem odwagi się wypowiedzieć.
Robię jedynie planki dynamiczne z głębokimi wrażeniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
jsdolan5
Kabo muszę powiedzieć ze strasznie nudne ćwiczenia wymyśliłeś jak tak dalej pójdzie to te próby po pół godziny będą trwały . Ja sie muszę jakoś streścić

niestety już kiedyś to przyznałem i będę powtarzał do znudzenia - nie doceniłem zdolności zawodników z działu do ćwiczeń wytrzymałościowych
następnym razem (jak będę miał okazję) to będzie "tempa siła"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12971 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607804
Panie Janie, Panteon w sumie zastanawiałam się czy wrzucić taki uciety filmik, ale szkoda mi było tej proby
Panteon to spróbuj wykroki przez godzinę, dla mnie nie realne.
Jsdolan dzięki Już pisałam że właśnie nudne te ćwiczenia i dużo czasu zajmują. Z drugiej strony nawet się nie spodziewałam że potrafię zrobić 300 wykroków
Drazekm dzięki za radę, spróbuję.


Zmieniony przez - Viki w dniu 2018-06-07 20:49:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KRATA NA LATO 2018 WG JSDOLAN5 moduł 3

Następny temat

Krata na Lato 2018 moduł III miesiąc czerwiec

WHEY premium