SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KARPACKIE SUPER MOCNE 9% I DOMAGAM SIE ZMIANY TEMATU

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55938

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7629
K.urwa to jakiś kochajacy inaczej ???
Dookoła stado facetów a temu dyga

Siła i Honor, bracie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Facet na Enanie!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7629
Uriel, ty mi lepiej powiedz kiedy zamawiasz towar, bo niemoge się z toba skontaktowac przez majla.

Kiedy ?? Kiedy???

Siła i Honor, bracie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 185 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5064
U mnie wszystko poszło odwrotnie,dla dziewczyny zuciłem siłownie i odwiedzam ją tylko przypadkiem.Najczęsciej kilka razy w tygodniu na 5 minut(robiąc szoty kolegom) Nie wiem co ja mam z tym zrobić.Dziewczyna nie widzi opcji abyśmy się widzieli dwa razy w tygodniu a do tego była szkoła i to wszystko.Na siłownie nie miałem czasu.Teraz są wakacje i widzimy się codziennie,spędzamy ze soba ałe dnie jest mi z tym dobrze.Inaczej jest kiedy patrzę w lustro,kiedy mierzę łapkę która spadła do entej potęgi,jednak jest mi lepiej kiedy mam ją nie moge do bani wziąśc że miałbym jej nie mieć i znowu mieć tylko siłownie.Smutno sięrobi też kiedy czytam sfd szczególnie dziąły trening i odżywianie oraz czasme doping.Chciałbym coś wziąść dobrze ćwiczyć i jeść,jednak wiem że nie zawsze znajde czas na siłownie,teraz dojdzie jeszcze matura wiec doping kreśle grubą kreską,ale jestem jeszcze młody wiec na doping byłoby wcześnie,także nie ma złego co by na dobre nie wyszło.Także już się sam zakręciłem i nie wiem co pisać TO BY BYŁO NA TYLE

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
hm silownia to silownia nikt nie ma na to wplywu.. u mnie tak jest, nie zaczolem i nie przestane chodzic z powodu jakis ******.lonych problemow z laskami.itp

a koks ? hm za***iscie sie czuje na cyklu.

Zmieniony przez - pakman191 w dniu 2004-07-01 15:08:08

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 603 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12709
No to ja mam chyba bardzo wyrozumiałą laske, bo wie że i siłka i ona jest dla mnie ważna i napewno niema zamiaru mi zabraniać ćwiczyć bo z tego co wiem chce dla mnie jak najlepiej
A co do koksu, musze przyznać za***iste uczucie, ale nie jakaś agresja bo to mi przeszkadza, tylko uczucie kiedy rosne, puchne w oczach, no i na szczeście to też moja Ukochana potrafi zrozumieć, bo robie to dla siebie, w sumie poniekąd też dla niej

Zawsze dawaj z siebie wszystko!
"Jak wczoraj ćwiczyłem tak w domu to nie mogłem z piwnicy wyjść po treningu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1974
Ja za 5 dni zaczynam cykl :D Czuje sie jak małe dziecko hehe :P Już sie nie moge doczekać tej euforii po strzale :o) Puchnijcie ludziska tylko myślcie trzeźwo :o) Moja panna nie wie ze zaczynam koksować... ale cóż.. nie chce ryzykować ze ją strace :o)

"Chcesz być jak olbrzym to ćwicz jak olbrzym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3581
Uwazaj zebys tej euforii nie przerodzil w agresje jak koks nie zadziala tak jak tego oczekujesz..Bądz cierpliwy,to tylko koks i od jednego cyklu nic w twoim zyciu zbytnio sie nie zmieni...Czeka cie jeszcze dluga droga w krainie SAA..Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1974
Obiecuje że bede uważał. W moim przypadku nie można przewidzieć rezultatów bo w moim organiźmie naturalnie dużo testestoronu jest wytwarzane. Mi teściu nie potrzebny :P Pozdro :o)

"Chcesz być jak olbrzym to ćwicz jak olbrzym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ECA

Następny temat

Pytanie odnośnie nolvadexu.

WHEY premium