SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KARPACKIE SUPER MOCNE 9% I DOMAGAM SIE ZMIANY TEMATU

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
Ja sobie zalozylem 85kg na rzezbie jako docelowa i przed soba mam 1 kuracje [ostatnia 3] za rok. I tyle od poczatku chce i tak sie czuje si, zgrabny i powabny hahah

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
life is extasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Nieee... on nie moze byc modem... NIGDY

$-)

Life is foxy btw.

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29096
artlite, a czemy nim nie moglby byc?.. tym bardziej w dopingu

no i na targowisku

Out of range.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1310 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6162
O co biega, bo juz sie pogubilam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3185
mi sie ciagle wydaje ze jak bede mial z 48 w lapce to bede mogl kazda panne nakrecic,nie wiem jakos mi sie wydaje ze bede szczesliwy jak bede wielki.....jakies takie po***ane te myslenie ale ...takie juz jest..

Michal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
Jak mozesz kazda panne nakrecic to silka ci zbedna, jak nie mozesz, to bedziesz mogl nakrecic tylko te malo ambitne, ktore co logiczne beda bazowac na wygladzie twoje lapy wiec nie kazda :) bo masa da ci powodzenie tylko u tych dla ktorych sie to liczy panien.
Slowem nie chce cie panna X teraz, do***iesz bedzie cie chciec tylko za masa - bo to bedzie jedyna roznica+ pewnie uboczne zmiany psychy = za***ista laska :D Pewnie taka do lachy haha, i tu zadaj sobie ekonomiczne pytanie, po co walic kase w SAA jechac organizm swoj i czas tracic, moze latwiej ta kase wydac na sponsoring hyhyh

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 258 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6477
Ach, tez wtrace swoje 3 grosze. Obecnie minelo juz 5 lat jak jestem z moja kobieta. No i przez 5 nie bralem koksow, teraz wreszcie wzialem, mowiac: a co mi tam - sprobuje. Kobiete mam tolerancyjna, nawet strzala mi 1 dala, ale juz nigdy to sie nie powtorzy. Zmarnowala mi 1/4 soku z ampulki, a dla takiego detalisty jak ja bylo to trudne do przemilczenia . Zawsze balem sie zastrzykow, a tu masz, igly mi wchodzily jak w maslo i zaczelo mi sie to podobac. No wiec teraz juz szykuje sobie 2 cykl, planuje jeszcze jeden, moze 2 i koniec. Na szczescie mam silna wole i umiem wytrwac w swoim postanowieniu. Tylko teraz juz moja mala sie buntuje, ale pewnie jeszcze na 2 cyklik pozwoli. Zreszta jej podstawowa obawa jest pozniejszy brak dzieci, oczywiscie ja to rozumiem i sam nad tym mysle, bo choc sie staram (ostatnio marnie mi to wychodzilo po dece) to jakos potomka nie moge splodzic. A co do zachowan na cyklu, to musze przyznac, ze ja - spokojny czlowiek, tez mialem agresor wlaczony na maxa. Czulem sie pewny i stwarzalem sytuacje konfliktowe, ale nie bilem staruszkow i dzieci na ulicy. Najwieksze rozdraznienie jest jednak w czasie glodu. Jak bylem glodny pier... cos ze zlosci bez sensu, wszystkich wyzywalem, zachowywalem sie jak jakis psychopata wypuszczony w zakladu. Najadlem sie, odzylem, uspokoilem. Na nastepny cykl z tesciem musze brac tabletki na ograniczenie apetytu albo wiadra z kurczakami przy lozku trzymac

Cogito ergo sum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2222 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13128
Ja korzystam regularnie z sfd i wciaz mam dziewczyne to bedzie juz 1,5 roku i wcale niema nic przeciwko . Nawet u niej siedze, bo jak sie przeprowadzilem to neta niemam , wiec ona pozwala mi siedziec u siebie .
A jesli chodzi o koks, to poczatkowo wogole niezgadzala sie nawet na poszerzanie wiedzy teoretycznej , ale pozniej jak zaczalem jej tlumaczyc o zabezpieczeniach, witaminach etc. to przywykla, na wiele rzeczy sie zgodzila i w pelni to akceptuje
Ale kiedys prosilem ja zeby mi wpakowala igle to powiedziala ze nie bo ona sie boi ze mi cos zlego zrobi
heheh
{POZDRO}

26 weeker...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8248
a ja kiedys mialem kobiete... nigdy jej nie dotkanalem bo ksiadz na mszy mowil ze to grzech, obserwowalem ja przez lornetke , mieszkala w bloku na przeciwko, nigdy nie odwazylem sie odezwac do niej bo bylem zbyt niesmialy a wszystko przez moje dziecinstwo

moderator dzialu techniki seksualne

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ECA

Następny temat

Pytanie odnośnie nolvadexu.

forma lato