SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KARPACKIE SUPER MOCNE 9% I DOMAGAM SIE ZMIANY TEMATU

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55946

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7629
Kaate20 - nie dokońca masz rację
Ja na początku koksowania też byłem bardzo agresywny, potrafiłem w.k.u.r.w.i.ć się o byle co i komuś w bańke sieknąć też za byle co.
Ale ludzie się zmieniają. Teraz jestem dużo spokojniejszy.
Nawet moja żona już nie zauważa czy jestem na cyklu czy po - bo dla niej zawsze jestem miły, a nawet jak ona mnie w****i to zawsze moge wyrzyć się na kimś innym - np. kolegach D-)


Pozdrawiam

Siła i Honor, bracie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7629
Pacirek - szacunek za wypowiedziane słowa
Tomaszek - ty to masz wejścia D-)

Siła i Honor, bracie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy Ja jestem agresywny ?? WCALE !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Herkules13 bo kaate nie chce zebym bral to pisze jakies tkaie gupoty ... Wy wszyscy piszecie jakies frezgi mezgi KoKS JEST LUX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623
mmmmmmmmmMMMmMMmMmMmmmmmmmmmmmmm (TIGER!!!!!!!!!!)

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623
psss sory za glupie pytanie ale jak wy robicie te fajne podpisy pod kazda wypowiedzia ?? te ktore sa juz automatycznie ??

tylko sie nie smiejscie z pytanie mmm hehehe

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623
mmmm o juzZz samemu doszedlem do tego jak sie to robi mmmm mmiialll (tigerrrr)

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6477
Wydaje mi sie ze forum nie jest miejscem spotkania sfrustowanych facetow ktorych rzucily laski.Faktem jest ze ostatnio rozstalem sei z moja kobietaa byl raczej dlugi zwiazek i silownia miala na to wplyw.Kiedy musisz podzielic wolny czas pomiedzy kobiete a silownie a nie masz tego wolnego czasu za wiele- jak jest w moim przypadku to dziewczyna troche moze kolidowac.Poza tym nie podobala sie jej ze sporo przybralem na masie od keidy zaczelem cwiczyc.Mialem podobnie jak KOKS20 m wybrac albo silownia,kox albo ona wybralem silke i nie zaluje.tak ze w moim przypadku roztsanie bylo z powodu malej wyrozumialosci partnerki.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
A ja miałem sytuację, kiedy nie byłem na drugach - miałem przerwę - i chodziło zupełnie o coś innego - tylko, że dzięki zaistniałej sytuacji zacząłem od wysokich dawek wbrew sobie - bo było mi wszystko jedno. 1000mg było wtedy dla mnie czymś zupełnie normalnym - czułem się jak Hulking Greek God!!! Pomogało trochę w leczeniu doła ale nie pomogło!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Hehe mysle ze takie pisanie na forum co zrobilem partnerce nie jest ok. Bo to w zasadzie indywidualna i prywatna sprawa, zachowalem sie jak szczeniak. Laska nie ma nic do tego ze chodze na silownie, wie ze to lubie ale nie lubie jak wydaje kase na odzywy itd. Czas pokaze, jak to wszystko bedzie, ale kobiety nie libia zbyt pier.dol.nych facetow , bo wy chyba tez nie mogliobyscie byc z nakoksowana ksieżniczka :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ECA

Następny temat

Pytanie odnośnie nolvadexu.

WHEY premium