SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KARPACKIE SUPER MOCNE 9% I DOMAGAM SIE ZMIANY TEMATU

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Wlasnie rozstalem sie z dziewczyna

Witajcie w klubie

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
maat --> hehe też mieszkam z rodzinką !! wszyscy sie wqrwiają ze strasznie nerwowy sie zrobiłem
dajmos !! na dobrą sprawe masz racje !!

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Panie Artlite - włącz Pan zesz to gg.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3581
Na pewno u ludzi biorących koks zmienia sie psychika..Jest to nawet naukowo udowodnione.Prosta sprawa ze koksy dają tak zwanego POWERA i czlowiek czuje sie duzo silniejszy,tryska energią i gdzies musi ja wyladowac..Zaczynają sie kłopoty z wlasnym ja.Przezylem to wszystko pare lat temu na wlasnej skorze i bardzo zle wspominam te czasy.Ogolnie problemy mialem wszedzia łacznie i glownie z prawem.Koks powoddowal u mnie syndrom czlowieka niezniszczalnego i niepokonanego..Bylem mlody i .....Wlasnie bylem za mlody na takie doznania...Teraz po 7 latach siegnąłem znowu po koks i mam nadzieje ze bede juz umial zapanowac nad emocjami...Zona jest przerazona i wiem i czuje ze zaczyna sie juz bać..Ale w tej chwili na dzien dzisiejszy nie mam zamiaru nikomu ale to nikomu udawadniac mojej sily i wielkosci..RObie to bo to cale moje zycie,robie to dla siebie i rodziny poniekąd...Badzcie silni koledzy i nie popuszczajcie wodzy fantazji!!!!Zycie to nie bajka....Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2141
dla mnie silownia jest oderwaniem, miejscem relaxu i wyladowania sie, a jesli chodzi o koks to ja jestem dosyc spokojny(tak mi sie wydaje) a z laska nie jestem przez to ze nie pasowalismy do siebie(tylko i wylacznie dlatego)

"Człowiek odkrywa siebie, kiedy zmierzy się z przeszkodami."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Jakoś sogi dziś rozdaje...

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3581
Uriel o ile sie nie myle dostalem pierwszego mojego SOGa...Bedzie ci to zapamietane kolego!!!!!!Dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Uriel - jak wrocisz przed 3 do chaty to daj znac. Za 10 min. zamykaja cafe i bede siedzial na***any na lawce kolo Galerii Centrum. Jakbys przejezdzal od ziomka to call.

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Btw paciorek i inni warszawiacy - jak macie namiar na jakis pub gdzie potrzebuja barmana to dajcie znaka. Musze cos w zyciu zmienic i jakas zluzowana nocna robota jest b. wskazana. Inaczej zaczne wegetowac.

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623
art mmm pewnie masz dzis z***any dzien przez dziewczyne wiec lap soga !!
mmm uriel ty tez lap w sumie to za nic alle nie zawsze trzeba dawac za cos prawda ?? hihihihi

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ECA

Następny temat

Pytanie odnośnie nolvadexu.

WHEY premium