SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KARPACKIE SUPER MOCNE 9% I DOMAGAM SIE ZMIANY TEMATU

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
Micenowi gratulujemy zieleni...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
Dziękuję.
Ja chyba Tobie bolda nie gratulowałem - byłem za wschodnią granicą - więc spoźnione składam.

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
A również dziękuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3780 Napisanych postów 18457 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205580
Uwazam (mam takze nadzieje ze wiekszosc modow tego dzialu sie ze mna zgodzi)ze ten post zostawimy do spamowania.
Od razu informuje ze kazdy inny post (lub poszczegolne wypowiedzi) zawalony spamem bedzie konsekwentnie usuwany.
Nie mozemy liczyc na Doping 2 wiec uwazam ze musimy zrobic porzadek z obecnym dzialem.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Aleks, lol, przeciez nic o Tobie nie napisalem!

Mnie czasem rozbawia to wszystko po prostu. Wy sobie sprawy nawet nie zdajecie, ze gdyby nie wiezi, namiastka spolecznosci w tym dziale, namiastka kumplostwa i solidarnosci to byscie rzygali schematami, rozpiskami i postami "jak jesc mete" - miesiac... tyle bym wam tu dal.

Ludzmi nie mozna sterowac ani nie mozna oczekiwac od nich, ze nie beda soba. Ja jestem ekstrawertykiem np. i musimy tu znalezc jakis kompromis panowie. Zreszta juz wyjezdzam, wiec spam w dziale obnizy sie o polowe

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
Nie jestem modem, ale popieram.

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Spamu bym tu rowniez nie chcial i gdybys czytal post uwazniej, cofnal sie kilka stron, to na pewno z tych wszystkich wynurzen znalazlbys cos dla siebie. Bo jak rozumiem w spamie nie znajdujesz.

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
Każdy ma jakieś racje... Spam utrudnia czytelność ale sprawia że to forum staje sie czymś więcej niż tylko zbiorem postów... Są kłótnie, godzenie sie, przyjaźnie, dyskusje o życiu... Dlatego wiele osób chętnie tu przychodzi... Ja też traktuje to forum jako hobby i przychodze tu bo moge coś sie dowiedzieć, coś powiedzieć, pożartować, odprężyć się...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
A ja mogę pogadać z kimś przy piwku.
Spam, spam, spem, spem, sperm, sperm...

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3780 Napisanych postów 18457 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205580
Uriel ja wlasnie jestem przy piwku

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ECA

Następny temat

Pytanie odnośnie nolvadexu.

WHEY premium