SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KARPACKIE SUPER MOCNE 9% I DOMAGAM SIE ZMIANY TEMATU

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1726
aniolek85 dzieki za pozdrowienia:) wogóle dziekuje ze mile przyjecie:) i chyba bede tu czesciej pisala i pomecze was czasem troszeczke:) a tak wogole to aniolku85 bardzo dobrze wiem, ze wielu koksiarzy to fajni faceci i nikt mnie nie musi do tego przekonywac bo coraz czesciej sama sie o tym przekonuje:) Naprawde nie brakuje im uczuciowosci (recze za to;)), co niekiedy niestety sie im zarzuca. I chyba nikogo z was nie musze przekonywac, ze wielu z nich to swietni faceci. Ale dosc tych superlatyw bo sie jeszcze panowie rozbestwia;)) Dlatego wkurza mnie, ze wiele osob ma spatrzone zdanie na ten temat, a wszytsko przez niektorych niedouczonych, niedoinformowanych i lekkomyslnych kolesi:/ Buzka dla wszystkich:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1310 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6162
Fajnie, więc witaj na forum
Wpadaj jak najczęściej
Sorki odrazu za spam:
Jak tu tarfiłas i skąd zainteresowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1726
Dzieki za powitanie postaram sie wpadac jak najczesciej:) chociaz i tak jestem tu codziennie tylko, ze zawsze bylam jako obserwator ale teraz czasem cos popisze:) a jak tu trafilam? tak normalnie poznalam jednego ze stalych bywalcow i to on mnie tym zarazil Najpierw myslalam: co ja na forum sportowym i to na dziale doping - wolne zarty ale teraz jestem tu codziennie i coraz bardziej sie w to wkrecam (bardziej chyba nawet niz moj kolega a tak wogole to aniolku85 mam pytanie - znalazlas jakies fajne posty oprocz tego bo chcialabym sie wypisac a wiesz cykli jeszcze nie potrafie ukladac (lepsza jestem w poradach psychologiczno-zyciowych z gory dziekuje buzka
...
Napisał(a)
Usunięty przez Holder za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez Holder za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 376 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15231

W świecie baranów wolimy byc Wilkami =] hrhr..

...
Napisał(a)
Usunięty przez Holder za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1726
dobra nescafe postaram sie zarazic jeszcze pare moich kolezanek i wytlumacze im, ze zamiast wchodzic np na durnowatego czata to lepiej wpasc tutaj, poczytac a czasem nawet dowiedziec sie czegos ciekawego ( i to nie tylko o facetach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skasowali moją wypowiedz :( ale chociaz Ty przeczytałas :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1310 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6162
"aniolku85 mam pytanie - znalazlas jakies fajne posty oprocz tego bo chcialabym sie wypisac"

No nie znam żadnego posta podobnego do tego. Tutaj cały zcas jest metka, omki itd...czasem cos o jajach napiszą, że się kurczą lub bolą
Ale zawsze mozesz założyć jakiś ciekawy post Jesli masz pomysł, tylko żeby był na temat bo ostro jest ostatnio...

"a wiesz cykli jeszcze nie potrafie ukladac"
wydaje mi sie ze nawet jakbyś umiała, to raczej nikt by tego nie wziął do siebie Jesteśmy laski, więc nie bardzo wiarygodne byłyby nasze rady, bo doświadczenie jest b. ważne, a tak sie składa że wiele koksów jest only for man

Ale np. jak tam brałas cos w stylu clena, efedryny to zawsze mozesz sie wypowiedzieć ja od tego zaczynałam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Ale np. jak tam brałas cos w stylu clena, efedryny to zawsze mozesz sie wypowiedzieć ja od tego zaczynałam..."

odp:A skonczylas na Anadrolicu

"wydaje mi sie ze nawet jakbyś umiała, to raczej nikt by tego nie wziął do siebie Jesteśmy laski, więc nie bardzo wiarygodne byłyby nasze rady"

a dlaczego niby to dziewczyny nie moga rozpisywac cykli ?? wystarczy aby mialay odpowiednia wiedze do tego tu wiekszosc napewno jest takich co wcale nie koksuja jedynie posiadaja wiedze o tym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ECA

Następny temat

Pytanie odnośnie nolvadexu.

WHEY premium