SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KARPACKIE SUPER MOCNE 9% I DOMAGAM SIE ZMIANY TEMATU

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Nie ma to jak niunia mówi - żyły - szerokie bary, wąska talia - weeeeeee obrzydliwe - wynaturzone - i cała Wasza praca poszła ... albo masa energii psu w dupę!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
i to się zdarza niestety i wtedy jest ch.u.j.nia z grzybnią i z betonem

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
... dopóki nie pójdziesz z nią do łóżka i pozwolisz sie dotykać po całym ciele - wtedy mówi - o jessssu jakiś Ty cudowny...

Mówię poważnie.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1310 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6162
Andrew, to sie idzie do DEPO, nie? Tam nawet ziótki mają branie, jak postawią piwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Uriel, moze i ja mam wyobraznie -- ale ty piszesz to z autopsji czy sie domyslasz z tym lozkiem <KśK>

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
<kśk2>

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Nie kce kurna wata nowego watku zaczynac bo i tak jestem krolem offtopicu tu

Ale panowie - tak szczerze bo mnie to CIEKAWI. Czy nie bierzemy koksu bo jestesmy narcyzami z minimalnym self-esteem [tj. poczucie wlasnej godnosci]. Tak o tym myslalem ostatnio i wszystko wskazuje, ze chyba wiekszosc tak ma. Ja rozgraniczam typow silownianych na 2 rodzaje - Chodzi na silke i nie bierze (sa tacy ?) - zachowuje jeszcze zdrowy rozsadek. No i MY - stawiamy zdrowie, pieniadze, czas, nerwy, hustawki nastrojow na szali i ladujemy w siebie testosteron - zeby poczuc sie lepiej, dowartosciowac...

Z urielem mamy taka przesmiewke troche z tego. Tj. jak mu sie wymsknie na gg i napisze do mnie np. "Ci" albo "Tobie" to mu odpisuje "Nie szanuj ku rwa! Nie szanuj! Z malej ma byc! Bez szacunku"

To ktory sie przyzna ?

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Panowie - scusa za zmiane tematu, ale jest to post SPONSOROWANY

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2222 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13128
Chyba kazdy z nas jest po czesci narcyzem ....
No bo jak inaczej ??? Dla kogo robicie to co robicie ( dieta,koks,suple,trening,spanie,sranie etc. ) ???
Ja to robie tylko i wylacznie dla siebie.

Robienie tego dla kogos ( tzn. zeby wyrywac laski, niedac sie nabijac kolegom, czy bic starszym ) imo chore ...
Co innego z drugiej strony jak to sie robi dla KOGOŚ - tzn. dla panny. Ale i z tego musimy w koncu czerpac przyjemnosc, bo zmuszac sie do wszystkiego to takze jest imo chore ...

Tak wiec przyznaje się - jestem narcyzem

26 weeker...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
Ja tam pakuje żeby wszystkim do***ać i zrobić z siebie maszyne do zabijania... Grrrr...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ECA

Następny temat

Pytanie odnośnie nolvadexu.

WHEY premium